Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020
East News

Księżna Kate w zaskakującej kreacji na gali BAFTA 2020! Tę suknie miała na sobie już wcześniej

Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020
East News

Księżna Kate i książę William pojawili się na rozdaniu nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Wydarzenie odbyło się 2 lutego w Royal Albert Hall w Londynie.

Od kilku lat brytyjską rodzinę królewską na tym wydarzeniu reprezentują książę i księżna Cambridge. W tym roku księżna Kate zachwyciła nie tylko swoją stylizacją ale również faktem, że jak wszystkie zgromadzone na tym wydarzeniu gwiazdy, zastosowała się do określonego wymogu w doborze stylizacji. O co chodziło? 

Zobacz także: Wiatr spłatał figla księżnej Kate! Ta spódnica nie była dobrym wyborem...

Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020 

Podczas wczorajszej gali BAFTA organizatorzy poprosili zaproszonych gości, aby kreację, w których pojawią się podczas rozdania nagród, należały do takich, które mają już w swojej garderobie, bądź takich, w których mieli już okazję występować publicznie. 

Księżna Kate nie zawiodła i na czerwonym dywanie gali BAFTA 2020, pojawiła się w przepięknej kreacji ulubionego projektanta Alexandra McQueena. Biało złota suknia przepięknie podkreślała sylwetkę księżnej Cambridge. Była to suknia, w której pojawiła się 8 lat temu podczas Diamond Jubilee Royal Tour w Malezji. Książę Willliam natomiast wybrał garnitur, w którym również niejednokrotnie widziany był podczas publicznych wystąpień.   

Zobacz także: William nie chce więcej dzieci! Kolejny królewski kryzys? Zobaczcie, co zdradziła księżna Kate

Księżna Kate i książę William pojawili się na Gali BAFTA 2020. Od kilku lat reprezentują królewską rodzinę podczas tego wydarzenia. Na rozdaniu nagród przez Brytyjską Akademię Filmową pojawili się po raz pierwszy w 2011 roku a następnie w latach 2017, 2018 i 2019.

Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020
East News

Tegoroczną prośbą organizatorów BAFTA 2020 odnośnie stylizacji było wybranie kreacji, którą zaproszeni goście mieli już w garderobie, lub w której pojawiali się już publicznie. Księżna Kate pojawiła się w kreacji od Alexandra McQueena, w której widziana była już w 2012 roku. (Na zdjęciu po prawej podczas Diamond Jubilee Royal Tour w Malezji).

Księżna Kate w kreacji od Alexandra McQueena na BAFTA 2020
East News. ONS

Książę William również wybrał garnitur, w którym występował już publicznie. 

Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020
East News

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47