Księżna Kate o krok od wpadki
East News

Wiatr spłatał figla księżnej Kate! Ta spódnica nie była dobrym wyborem...

Księżna Kate o krok od wpadki
East News

Księżna Kate w ostatnim czasie ma sporo oficjalnych wyjść. Odwiedziła właśnie szpital dziecięcy Evelina London Children’s Hospital, gdzie poświęciła dużo czasu na rozmowy i zabawy plastyczne z maluchami. Jednak zanim księżna Cambridge weszła do budynku napotkała na niespodziewane problemy. Było o krok od wielkiej wpadki. Jednak Kate wybrnęła z opresji. Zobaczcie, jak to zrobiła!

Księżna Kate omal nie pokazała bielizny!

Księżna Kate wyglądała doskonale w ciemnym kostiumie marki Dolce&Gabanna. Jak zwykle prezentowała się elegancko i z klasą. Jednak po wyjściu z samochodu nie przewidziała, że wietrzna pogoda może utrudnić jej przejście do szpitala. Już podczas, kiedy wysiadała podtrzymywała spódnicę, ale najgorsze miało dopiero nastąpić! Ostry podmuch wiatru podwiał spódnicę księżnej i zaskoczona Kate szybko opuściła ją na dół, aby uniknąć wpadki w postaci zaprezentowania zebranym swojej bielizny.

To nie pierwsza tego typu sytuacja! Kate uwielbia rozkloszowane spódnice i sukienki, a wietrzna angielska pogoda często płata jej figle. Jednak to nie zraża księżnej Cambridge i nadal nosi swoje ulubione modele.

Zaskakujące, że wpadki w wydaniu Kate wydają się zabawne, a nawet urocze, natomiast te, które popełnia Meghan wywołują kontrowersje!

Wpadka księżnej Kate
East News

Silny wiatr sprawił, że księżna Kate miała poważny problem z rozkloszowaną spódnicą!

Księżna Kate ma problemy ze spódnicą
East News

Podoba Wam się stylizacja księżnej? Zobaczcie marynarki w stylu księżnej Kate!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Duchess of Cambridge visited Evelina London Children’s Hospital today to learn more about the creative art workshops which are delivered by the @nationalportraitgallery Hospital Programme. The NPG works closely with Evelina London to bring workshops and artists into the hospital, helping to support the health, wellbeing and happiness of the children who receive care there. The Duchess joined children and their families who were taking part in a ‘Playful Portraits’ workshop, and helped them to make sets and characters for their own pop-up theatres! 🎭🎨 The Duchess also visited Evelina’s Beach Ward to meet children who were taking part in the workshop at their bedsides. The Duchess is Patron of both Evelina London and the National Portrait Gallery.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08