Księżna Kate smutna księżna Kate w sukience z wzorem paisley księżna Kate w sukience księżna Kate kolczyki
księżna Kate buty na koturnie
East News

Księżna Kate  wyglądała doskonale na warsztatach fotograficznych Royal Photographic Society. Trzeba przyznać, że po raz kolejny zadała szyku! Kate została nowym patronem warsztatów kreatywnych dla dzieci i młodzieży z całej Wielkiej Brytanii. Księżna tym razem znów zdecydowała się na zwiewną sukienkę, podobnie, jak podczas oprowadzania królowej po ogrodach zaprojektowanych przez siebie. 

Letnia sukienka zdradza, że Kate jest naprawdę bardzo szczupła, wygląda wręcz chudo. Ten model zaprzecza też ostatnim doniesieniom na temat czwartej ciąży księżnej. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Zobacz takżeKsiężna Kate zemściła się na księciu Williamie! Zapamięta to do końca życia!

 

Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com kody rabatowe.

 

1/4
Księżna Kate smutna
East News

Księżna Kate od dawna pasjonuje się fotografią. Sama robi sesje zdjęciowe swoich dzieci z okazji urodzin, a efekty jej pracy możemy podziwiać na Instagramie, gdzie z dumą pokazuje książęta i księżniczkę. Nic więc dziwnego, że to ona została ambasadorką warsztatów fotograficznych dla dzieci z Wielkiej Brytanii.

2/4
księżna Kate w sukience z wzorem paisley
East News

Na tę okazję założyła letnią sukienkę z wzorem paisley marki Ridley London. Widać, że Kate doskonale czuje się w takim modelu, w końcu wybiera go zdecydowanie najczęściej. Do tego wybrała koturny marki Castanera. Warto przypomnieć, że ten model butów jest znienawidzony przez królową! Jednak Kate nic sobie z tego nie robi i do zwiewnych sukienek zawsze zakłada koturny. 

3/4
księżna Kate w sukience
East News

Ten model sukienki, mimo że nie odkrywa zbyt wiele pokazuje, że księżna Kate cały czas chudnie. Jej ręce są już naprawdę bardzo szczupłe. Być może na jej wagę ma wpływ stres związany z kryzysem małżeńskim. W końcu z Williamem widywana jest jedynie na dużych uroczystościach, poza tym w ostatnim czasie najczęściej samodzielnie reprezentuje rodzinę królewską.

4/4
księżna Kate kolczyki
East News

Ten model sukienki zdradza coś jeszcze! Jest ona dosyć mocno dopasowana w pasie i dodatkowo przewiązana paskiem, podkreślając idealną talię Kate. To oznacza tylko jedno - plotki o czwartej ciąży księżnej po raz kolejny zostały rozwiane! 

Więcej na temat Księżna Kate