Reklama

Na temat wagi Kate powstaje coraz więcej plotek. Księżna z miesiąca na miesiąc jest coraz szczuplejsza! To wszystko przez stres. Kiedy żona księcia Williama jest zdenerwowana, przestaje jeść. W ostatnim czasie nerwowych sytuacji jest bardzo dużo. Nie uwierzycie, kto ponosi za nie winę...

Zobacz: Księżna Kate pokazała się z torebką za ponad 2 tysiące złotych, ale i tak każdy patrzył na jej kreację, bo założyła ją.. po raz kolejny!

Zobacz także

Dlaczego księżna Kate chudnie?

Księżna Kate zawsze mogła pochwalić się doskonałą sylwetką. Po każdej ciąży szybko wracała do formy i kilka miesięcy po porodzie mogła pochwalić się idealną figurą i szczupłą talią. Jednak teraz jej wagą jest zaniepokojony nawet jej mąż. Jak podaje magazyn Star, Kate przestała prawie jeść. Według zagranicznych mediów winę za tę sytuację ponosi... Meghan Markle.

Meghan ma destrukcyjny wpływ na Kate. Księżna Cambridge nie radzi sobie z jej żądaniami. Zawsze w sytuacjach stresowych nie mogła jeść, ale nigdy nie było tak źle - możemy przeczytać w magazynie Star.

Co na to Meghan?

Książę William naprawdę martwi się o żonę! O pomoc poprosił nawet brata, aby ten porozmawiał z żoną. Niestety Meghan nie widzi problemu. Jest bardzo zajęta swoim stanem i przygotowaniami do roli mamy. Nie zdaje sobie sprawy, że jej zachowanie może być stresujące dla Kate. Czy kobiety w końcu się dogadają? Ta konfliktowa sytuacja nie może trwać wiecznie, w końcu może się odbić na zdrowiu księżnej!

Księżna Kate jest coraz chudsza

East News
Reklama

Księżna Kate bardzo stresuje się tym, co dzieje się w rodzinie królewskiej

East News
Reklama
Reklama
Reklama