Księżna Kate  i królowa Elżbieta II Księżna Kate  i królowa Elżbieta II Księżna Kate w sukience Erdem Księżna Kate i książę William
Księżna Kate
East News

Księżna Cambridge oprowadziła królową po ogrodzie Chelsea Flower Show, który częściowo współtworzyła razem z dwójką architektów. Co ciekawe, pierwszymi gośćmi, którzy mogli podziwiać ogród po otwarciu, były dzieci księżnej. Z kolei po południu z wizytą pojawiła się sama Elżbieta II, która jest wielką wielbicielką kwiatów.

Po przybyciu została ciepło przyjęta przez księżną, która powitała ją pocałunkiem w policzki, a potem zgodnie z tradycją dygnęła. Tak samo zachował się William. Jak podaje „Daily Mail”, atmosfera była bardzo miła, a królowa pozwoliła sobie na żart w kierunku wnuka i powiedziała: „Wyglądasz dziś bardzo schludnie”.

Zobacz takżeNowa sesja księżnej Kate z rodziną. Książę Louis już chodzi! Zobacz też uroczych Charlotte i George'a

1/4
Księżna Kate  i królowa Elżbieta II
East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate oprowadziła królową po części ogrodu RHS Back To Nature, w projektowaniu którego brała czynny udział. Żona księcia Williama zmieniła swoją poprzednią stylizację i wybrała suknię w kwiaty, która pokazuje całą prawdę na temat plotek o jej czwartej ciąży!

2/4
Księżna Kate  i królowa Elżbieta II
East News

To bardzo ważny czas dla księżnej Kate. W związku ze swoim nowym projektem jest cały czas na świeczniku. Teraz to ona dominuje w mediach, a Meghan spokojnie może zajmować się synkiem. Podczas wizyty królowej Kate pojawiła się w kwiecistej sukni marki Erdem za ponad 7 tys. zł. Ten model idealnie podkreśla jej talię. W ten sposób księżna, która nie może wydać oświadczenia w tej sprawie, zaprzecza plotkom na temat jej ciąży!

3/4
Księżna Kate w sukience Erdem
East News

Długa sukienka w wiktoriańskim stylu marki Erdem przyciąga wzrok, ale jeszcze bardziej interesujący jest wybór butów do tego modelu. Księżna wybrała espadryle na koturnie. Do tej pory Kate rezygnowała z tego typu butów ze względu na królową. W końcu Elżbieta II bardzo nie lubi obuwia na koturnie. Ten fakt kilka lat temu ujawnił informator magazynu "Vanity Fair”:

Królowa nie przepada za butami na koturnie. Naprawdę bardzo ich nie lubi i jest to powszechnie znany fakt wśród kobiet w rodzinie.

Jednak tym razem Kate zaryzykowała i założyła buty na koturnie pasujące do jej stylizacji. Królowa była tak oczarowana ogrodem, że chyba nie zwróciła na nie uwagi!

4/4
Księżna Kate i książę William
East News

Kate zawsze dostosowuje swój strój do wymogów protokołu i oczekiwań królowej. Tym razem pozwoliła sobie na mały wyjątek! Jednak po tym, jak często Meghan łamie zasady, jej wpadka nie zrobiła wrażenia na Elżbiecie II.

 

Więcej na temat Erdem Księżna Kate