Księżna Kate z dziećmi na lotnisku Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George Księżna Kate na ślubie Meghan i Harry'ego
Księżna Kate z dziećmi na lotnisku
East News
1/5
Księżna Kate z dziećmi na lotnisku
East News

 

Kilka dni temu wszystkie dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny. Książę George i księżniczka Charlotte nie należą do wyjątków! Dzieci księżnej Kate i księcia Williama również musiały wrócić do szkoły, a sama księżna - jak miliony mam na całym świecie - musiała wybrać się po szkolną wyprawkę. Mogłoby się wydawać, że takie rzeczy załatwiają za księżną służący, a jednak nic bardziej mylnego! Księżna Kate zabrała George'a i Charlotte do domu towarowego Peter Jones w Londynie. Niestety, zapomniała o jednej bardzo ważnej rzeczy! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Nigdy nie zgadniecie, w co książę George i księżniczka Charlotte bawią się ze swoją babcią! To najsłodszy news dnia!

2/5
East News

Nowy rok szkolny zawsze wiąże się z nowymi przyborami, książkami, zeszytami, a także ubrankami i butami. Księżna wraz z dziećmi wybrała się na zakupy, by zaopatrzyć swoje pociechy w mundurki i buty. W sklepie z butami pojawił się jednak problem!

Zobacz: Kate i William zrobili swojemu synowi krzywdę?! "Dziecko było świadkiem zabójstwa"

3/5
Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym
Instagram

Okazało się, że dzieci przyszły do sklepu w sandałach, a księżna Kate nie wzięła ze sobą... dziecięcych skarpetek! A bez nich nie można przymierzać nowych butów. Na szczęście sytuację uratowali czujni ekspedienci, którzy dali George'owi i Charlotte nowe pary skarpetek. 

Zobacz: Za tą jedną rzecz George i Charlotte kochają Meghan... bardziej niż Kate! ;)

4/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George
East News

Można podejrzewać, że księżna nieczęsto chodzi z dziećmi na zakupy, choć z drugiej strony każdej mamie może zdarzyć się taka wpadka! Teraz jednak Kate zamierza więcej czasu poświęcać swoim dzieciom - w tym roku będzie je zawozić i odbierać ze szkoły. W minionym roku nie była w stanie tego robić przez ciążę.

Zobacz: Dzieci księżnej Kate i księcia Williama żyją jak w bajce? Nic bardzej mylnego! TEGO absolutnie nie mogą robić

Więcej na temat Księżna Kate