Książę George ma dość małej Charlotte książę George, księżniczka Charlotte księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George Księżniczka Charlotte i książę George w Londynie Książę George podczas chrztu brata Louisa
Książę George ma dość małej Charlotte
Jakie mają zakazy?
1/5
Książę George ma dość małej Charlotte

Mogłoby się wydawać, że bycie członkiem królewskiej rodziny to wyjątkowy przywilej i największe szczęście. Nic bardziej mylnego! Choć bez wątpienia sytuacja dzieci księżnej Kate i księcia Williama ma swoje plusy, to jednak nie brakuje również minusów i to sporych! Kto wyobraża sobie bowiem  dzieciństwo bez ulubionych gier czy wspólnych obiadów z rodziną? No właśnie! Sprawdźcie, z jakimi zakazami spotykają się na co dzień książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis!

Zobacz: Nigdy nie zgadniecie, w co książę George i księżniczka Charlotte bawią się ze swoją babcią! To najsłodszy news dnia!

2/5
książę George, księżniczka Charlotte
East News

Bez wątpienia książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis nie mają zwykłego dzieciństwa. Nikt się jednak chyba nie spodziewał, że mają… zakaz gry w  Monopol! Oczywiście zakaz grania dotyczy wszystkich innych planszówek. Ciężko sobie wyobrazić, że jedna z najpopularniejszych rozrywek nie jest częścią dzieciństwa. 

Zobacz: To musiało się kiedyś wydarzyć... Księżna Kate może mieć problem z Charlotte! A wszystko przez George'a

3/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George
East News

Co ciekawe, dzieci księżnej Kate i księcia Williama nie mogą jeść przy jednym stole z rodzicami! Okazuje się, że zanim dostąpią tego zaszczytu, muszą opanować "sztukę uprzejmej rozmowy". 

Zobacz: Aż ciężko uwierzyć, co zrobiła Kate dzień po narodzinach księcia Louisa!

4/5
Księżniczka Charlotte i książę George w Londynie
East News

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis nie mogą też korzystać z nowoczesnej technologii. Nie dla nich iPady czy iPhony! Rodzice uczą dzieci, że te sprzęty są zabawkami dla dorosłych. Wolą, by książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis spędzali czas na świeżym powietrzu.

Zobacz: 5 ciekawostek na 5. urodziny księcia George'a! Tata mówi do niego "mała małpko", a jak mówią do niego nauczyciele?

5/5
Książę George podczas chrztu brata Louisa
East News

Ciekawe są również zakazy, które dotyczą ubrań. Książę George nie może nosić długich spodni z jednego ważnego powodu - są przeznaczone wyłącznie dla starczych chłopców i dorosłych mężczyzn! Spodenki noszone przez małego chłopca są wyznacznikiem arystokracji. 

Zobacz: Kate i William to wymagający rodzice? Ich dzieci są już szkolone na... Zobaczcie sami!