księżna Kate w błękitnej koronkowej sukience
East News

Księżna Kate zachwycała na wyścigach w Ascot, ale wszyscy i tak patrzyli na jej brzuszek!

księżna Kate w błękitnej koronkowej sukience
East News

W Wielkiej Brytanii trwają właśnie wyścigi w Ascot, które są organizowane cyklicznie od 300 lat! Zawsze budzą ogromne emocje, są wyjątkowym wydarzeniem, które przyciąga tłum ludzi, a przede wszystkim członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wyścigi będą trwać od dziś, czyli wtorku 18 czerwca, do soboty, 22 czerwca, a każdego dnia pojawi się na nich królowa Elżbieta II. Tak było również dziś, a u jej boku nie zabrakło m.in. księżnej Kate i księcia Williama. To właśnie oni zwracali największą uwagę. Zobaczcie poniżej, dlaczego!

Księżna Kate zachwycała wyglądem na wyścigach

Nie da się ukryć, że w Ascot księżna Kate wyglądała obłędnie! Zaprezentowała się w klasycznej błękitnej sukience z koronką i kokardą pod szyją. Do tego dobrała stylowy kapelusz w kolorze sukienki, który jest oczywiście obowiązkowy na wyścigach! Sama jej stylizacja to jednak nie wszystko - księżna Kate przede wszystkim promieniała i wyglądała na bardzo szczęśliwą! Czyżby w ostatnich plotkach o jej czwartej ciąży było coś na rzeczy? 

Nie sądzimy, bo wystarczy się przyjrzeć figurze Kate! Księżna wygląda jak modelka, a sukienka tylko podkreślała jej szczupłą talię. Nie sposób więc mówić w przypadku księżnej o jakichkolwiek ciążowych krągłościach. Myślicie, że Kate i William jednak niedługo zdecydują się znów powiększyć swoją rodzinę? 

 

Księżna Kate wyglądała przepięknie pierwszego dnia wyścigów w Ascot

księżna Kate na wyścigać w Ascot 2019
East News

Księżna Kate i książę William zawsze są obecni na wyścigach w Ascot

księżna Kate, książę William razem na wyścigach w Ascot
East News

Kate wyglądała na bardzo szczęśliwą

księżna Kate podczas wyścigów w Ascot 2019
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55