Księżna Kate
East News

Księżna Kate ma anoreksję?! Książę William i królowa Elżbieta II są przerażeni! 

Księżna Kate
East News

Księżna Kate zawsze była bardzo szczupła i nawet po urodzeniu dzieci, niemalże natychmiast wracała do formy. Jednak teraz żona księcia Williama niknie w oczach! Księżna ma mnóstwo obowiązków i wygląda na to, że natłok zadań odbija się na jej zdrowiu. Jak informuje magazyn "Life&Style", nawet sama królowa Elżbieta II martwi się o Kate! Czy faktycznie jest już zbyt chuda i bliska anoreksji?

Zobacz także: Dramat księżnej Kate! "Obawia się, że już nigdy nie będą sobie bliscy"

Księżna Kate jest bliska anoreksji? Brytyjska rodzina królewska bardzo się o nią martwi! 

Księżna Kate pomimo pandemii koronawirusa, ma mnóstwo obowiązków, które musi wypełniać jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Teraz, kiedy obostrzenia są stopniowo luzowane, Kate pojawia się na kolejnych wyjściach charytatywnych i oficjalnych spotkaniach. Do tego jest przecież mamą trójki dzieci, które potrzebują jej opieki i wsparcia. Już jakiś czas temu mówiło się, że Kate jest przemęczona i na swoich barkach ma zbyt wiele obowiązków. Teraz podobno jest jeszcze gorzej, ponieważ to wszystko odbiło się na jej zdrowiu. 

Magazyn "Life&Style" ostatnio poinformował, iż jedno z ostatnich wyjść Kate i Williama wywołało wśród wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej ogromny niepokój. Wszyscy martwią się, że księżna jest już zbyt szczupła i bliska anoreksji! Podobno Kate w ogóle nie ma czasu dla siebie, co niesie za sobą przykre konsekwencje.

Jest bardziej zestresowana niż kiedykolwiek. Nie ma ani minuty dla siebie i trudno jej sobie z tym poradzić. Teraz jej waga gwałtownie spadła, a jej bliscy, w tym William, są zaniepokojeni - powiedział dla "Life&Style" informator. 

William bardzo chce pomóc swojej ukochanej i podobno poprosił nawet samą Elżbietę II, aby monarchini odjęła Kate część obowiązków. Jak podaje zagraniczny magazyn, kiedy królowa zobaczyła tak szczupłą Kate, natychmiast zaczęła działać. Sama monarchini podobno bardzo przejęła się tym, co dzieje się z żoną jej wnuka. 

Według "Life&Style" księżna przez natłok obowiązków ostatnio nie miała czasu nawet na spokojne zjedzenie posiłku.  Chociaż pokazując się publicznie uśmiech nie schodzi jej z twarzy, to jednak po powrocie do domu rzekomo jest bardzo nerwowa. William podobno postanowił działać i jak twierdzi informator gazety, zaplanował dla siebie i żony romantyczny wyjazd. Miejmy nadzieję, że dzięki temu Kate odpocznie i nabierze sił! 

Księżna Kate
East News

Fani księżnej Kate bardzo się o nią martwią! Żona księcia Williama jest już naprawdę bardzo szczupła! W internecie możemy znaleźć informację, że Kate waży 54 kilogramy przy wzroście 177 cm. Nam jednak się wydaje, że jej rzeczywista waga jest o wiele niższa...

Księżna Kate w niebieskiej sukni  w Pakistanie
East News

Miejmy nadzieję, że romantyczny wypoczynek z mężem doda księżnej sił! 

Księżna Kate
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05