księżna Kate, książę William z królową na mszy Zdjęcie Williama i Kate z okazji urodzin królowej Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
księżna Kate, książę William idą na mszę
East News

Elżbieta II niedawno obchodziła swoje 93. urodziny. Z tej okazji cała rodzina królewska składała królowej życzenia, a William i Kate oraz Meghan i Harry dodatkowo opublikowali na oficjalnych kontach na Instagramie posty z osobistymi życzeniami. Każda z książęcych par wybrała zupełnie inne zdjęcie na okoliczność urodzin królowej.

Okazuje się, że zdjęcie opublikowane przez Williama i Kate mogło upokorzyć Meghan! Zobaczcie, dlaczego!

Zobacz takżeSzokujące słowa Meghan Markle o romansie księcia Williama. Tego księżna Kate jej nie wybaczy!

1/4
księżna Kate, książę William z królową na mszy
East News

O konflikcie między Kate a Meghan mówi się już od dawna. Księżne trzymają się na dystans i nie rozmawiają ze sobą nawet podczas oficjalnych uroczystości. Chyba, że w pobliżu jest królowa, wtedy silą się na uprzejme uśmiechy. 

2/4

Z okazji 93. urodzin królowej Meghan i Harry na Instagramie opublikowali kilka zdjęć, a wśród nich Elżbietę II w młodości oraz zdjęcia z Harrym, kiedy był w wojsku oraz pierwsze fotografie królowej z Meghan. W opisie napisali: 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Jej Królewskiej Mości, Mamy, Babci. Życzymy Ci bardzo udanego dnia.  🎈Harry & Meghan - czytamy na oficjalnym koncie książęcej pary.

Trzeba przyznać, że ich życzenia i zdjęcia z Elżbietą II to ciekawy pomysł na podkreślenie swojej odrębności. W końcu książęca para mieszka już w swojej rezydencji i korzysta z oddzielnego konta na Instagramie. .

3/4
Zdjęcie Williama i Kate z okazji urodzin królowej
Instagram

Wydaję się, że zdjęcie opublikowane z okazji urodzin królowej przez Williama i Kate było dużo mniej przemyślane. A może właśnie o to parze chodziło! Umieścili oni fotografię rodziny królewskiej, na której brakuje Meghan! Na zdjęciu znalazł się książę Harry, ale dla jego żony zabrakło miejsca. Oczywiście Kate i William mogli wybrać nowsze zdjęcie z całą rodziną bez wyjątku lub umieścić zdjęcie siebie i dzieci z królową. Zdecydowali inaczej! Brytyjskie tabloidy uparcie twierdzą, że w ten sposób pokazali, że dla Meghan nie ma miejsca w ich rodzinie. 

4/4
Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews

Czy to możliwe, aby księżna Kate była aż tak wyrachowana? A może to zwykłe niedopatrzenie!