księżna Kate, książę William
East News

Rozłam w rodzinie królewskiej? Księżna Kate i książę William zachowali się okropnie!

księżna Kate, książę William
East News

Wokół relacji w brytyjskiej rodzinie królewskiej powstało tyle plotek i teorii spiskowych, że ciężko byłoby je wszystkie spamiętać. Często mówi się jednak, że książę Karol ma fatalne kontakty ze swoimi synami - księciem Williamem i księciem Harrym. Miałby to tłumaczyć fakt, że książę Karol wdał się w romans z Camillą Parker, gdy synowie byli mali, a ich matka księżna Diana wciąż żyła, za co książęta mają żal do ojca do tej pory. Te doniesienia zdaje się potwierdzać ostatnie zachowanie księcia Williama i księżnej Kate!

 

Zobacz: Książę Karol chciał odwołać ślub z księżną Dianą! Dlaczego? Wiemy!

 

Książę William i księżna Kate fatalnie potraktowali księcia Karola

 

"Daily Mail" informuje, że kilka miesięcy temu książę Karol zaprosił Williama i Kate na letnie wakacje do Szkocji. Oni jednak odmówili, co według zagranicznych mediów, ma być potwierdzeniem fatalnych kontaktów ojca z synem i synową. Oczywiste jest, że księżna Kate stanie po stronie swojego męża, więc nie przekonywała go, by spędzili wakacje w towarzystwie teścia. Tym bardziej że podobno książę Karol faworyzuje jedno z jej dzieci, przez co pozostałe czują się pokrzywdzone! 

 

Jakby tego było mało, to według medialnych doniesień, książę Karol i książę William unikali się i kontaktowali jedynie w sprawach związanych z pałacem! 

 

Wbrew plotkom jednak, wakacje z księciem Karolem spędził książę Harry i Meghan Markle. Młodszy syn księcia najwyraźniej wybaczył już ojcu. Książę Karol ma także doskonałe relacje z Meghan.

 

Przeczytaj też: Królowa faworyzuje Meghan Markle? Pozwala jej na to, czego nie mogła zrobić Kate

 

Polecamy: Znamy sposób księżnej Kate i Meghan Markle na optyczne wydłużenie nóg

 

Księżna Kate i książę William zachowali się fatalnie w stosunku do księcia Karola

księżna Kate, książę William
East News

Karoli na pewno było przykro

książę Karol, camilla parker
East News

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47