książę William i księżna Kate
ONS.pl

Książę William i księżna Kate w żałobie. Żegnają ukochanego członka rodziny

książę William i księżna Kate
ONS.pl

Prywatne życie członków rodziny królewskiej jest pilnie strzeżone, a ci rzadko pozwalają sobie na publiczne okazywanie emocji. Niestety, w ten weekend za pośrednictwem oficjalnego konta księcia i księżnej Cambridge na Instagramie przekazano niezwykle smutną wiadomość. William i Kate zmagają się z nieopisaną stratą. 

Zobacz także: Nowe rodzinne zdjęcie księżnej Kate z dziećmi! Czy jest w czwartej ciąży?! Ten gest zdradza wiele

Książę William i księżna Kate żegnają członka rodziny 

Na oficjalnym koncie książęcej pary na Instagramie mogliśmy obserwować nie tylko informacje, na temat ich działalności, ale również podziwiać zdjęcia szczęśliwej rodziny, na których często towarzyszył im Lupo - ukochany pies, którego otrzymała Kate z okazji swoich 30. urodzin. Niestety, to właśnie swojego ukochanego pupila musiała pożegnać uwielbiana, królewska rodzina.

Niestety w miniony weekend odszedł nasz kochany pies Lupo. Od dziewięciu lat był w sercach naszej rodziny, będziemy bardzo za nim tęsknić - czytamy we wpisie opatrzonym inicjałami księcia Williama i księżnej Kate.

Cocker spaniel Lupo znalazł się w królewskiej rodzinie w 2011 roku. Ponoć to on pomógł przyszłym następcom tronu wybrać imię dla swojego pierwszego syna George'a. Smutną wiadomość o odejściu czworonoga przekazano w niedzielę  22 listopada. Fani księcia Williama i księżnej Kate łączą się ze swoją uwielbianą parą w bólu.

Wyjątkowego członka królewskiej rodziny pożegnał również brat księżnej Cambridge, James Middleton, który jest właścicielem mamy oraz rodzeństwa Lupo.   

Z wielkim smutkiem, ukochany pies mojej siostry Kate i jej rodziny, odszedł Lupo. Spoczywaj w pokoju Lupo. Tilly i Mini będą na Ciebie czekać. Zawsze będziemy o tobie pamiętać, a twoje dziedzictwo będzie żyło wiecznie 

Lupo często pojawiał się na publikowanych fotografiach rodziny królewskiej. Co więcej, szczeniak podarowany księżnej Kate miał być ukłonem w stronę jej matki, której ulubioną rasą psów jest właśnie cocker spaniel. 

 

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59