Stylizacja Meghan Markle w Irlandii
East News
1/4
East News

 

Książę Harry i Meghan Markle są małżeństwem zaledwie od maja. Jednak zagraniczna prasa już teraz pisze o rzekomym kryzysie w ich związku. Podobno niedawno księżna Sussex zgłosiła chęć wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Jednak Meghan  zaznaczyła, że chciałaby pojechać... bez męża! 

 

- Chce odwiedzić rodzinę i przyjaciół, jednak nie jako księżna, a zwykła kobieta. Najpierw chciałaby polecieć do Nowego Jorku, a potem do Los Angeles - podaje źródło "US Weekly".

 

Teraz z kolei to książę Harry pojawił się bez niej w Amsterdamie. Co tam robił i dlaczego nie towarzyszyła mu Meghan? Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej! 

 

POLECAMY: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu!

2/4
East News

 

Do tej pory Meghan Markle i książę Harry wszędzie pojawiali się we dwoje. Dlatego tym bardziej zdziwił wszystkich fakt, że ostatnio brat księcia Williama zjawił się w Amsterdamie bez ukochanej żony. Czy między nimi dzieje się coś złego?

3/4
East News

 

Książę Harry pojawił się w Amsterdamie, ponieważ brał udział w konferencji poświęconej tematyce wirusa HIV. Nie jest bowiem tajemnicą, że brat księcia Williama od lat angażuje się w działania, które mają na celu przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się tej choroby. Pod tym względem Harry poszedł w ślady swojej mamy. Księżna Diana również aktywnie działała w tym temacie. Na razie jednak nie podano, dlaczego u boku księcia Harry'ego w Amsterdamie zabrakło jego małżonki, z którą był do tej pory nierozłączny. 

4/4
Stylizacja Meghan Markle w Irlandii
East News

 

Czy nad ich małżeństwem pojawiły się czarne chmury?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle