Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Księżna Diana i George
East News
Newsy

Książę George odziedziczył pewien talent i pasję po księżnej Dianie, ale... czy księciu wypada to robić?!

Książę George odziedziczył pewien talent i pasję po księżnej Dianie, ale... czy księciu wypada to robić?!

 

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama zawsze wzbudzają duże emocje, gdziekolwiek tylko się pojawią. Ostatnio wielką sensacją była wizyta Kate i Charlotte w jednym z brytyjskich pubów. Teraz znów dużo się mówi o pasji oraz talencie księcia George'a. Okazuje się, że 5-latek odziedziczył to po swojej babci, księżnej Dianie. O co chodzi?

Zobacz: Jak Charlotte i George nazywają księcia Williama? To taki słodkie…

 

Czy księżna Meghan po urodzeniu dziecka odda hołd Dianie czy wyłamie się, by nie być jak Kate?

Książę George jak księżna Diana

Okazuje się, żę książę George dzieli z księżną Dianę talent i pasję do... tańca! Podobno 5-latek uwielbia tańczyć i gdy tylko usłyszy muzykę, od razu zaczyna to robić. Przypomina w tym swoją babcię, księżną Dianę. O pasji syna opowiedział niedawno książę William, który nie ma nic przeciwko, by George robił to, co uwielbia.

George również tańczy bardzo dobrze, uwielbia to. Moja mama zawsze tańczyła, kochała tańczyć. On ma to po niej. Jeśli jest coś, co kochasz, to powinieneś to robić. Nie pozwól, by ktokolwiek powiedział ci, że nie powinieneś - wyznał książę William.

Mamy nadzieję, że książę William będzie równie wyrozumiały, gdy George odrzuci królewskie tradycje i postanowi zostać tancerzem! :)

Zobacz też: Książę George odziedziczył niegrzeczny nawyk po swoim ojcu i... księżnej Dianie! Nigdy nie zgadniesz, o co chodzi

Książę George to urodzony tancerz!

East News

Przeczytaj: Książę William zakazuje dzieciom tych zabaw! To zaskakujące, w co nie mogą się bawić księżniczka Charlotte i książę George!

Książę William nie zabrania synowi realizować swojej pasji

Księżniczka Charlotte i książę George z rodzicami podczas chrztu brata Louisa
East News

East News
Newsy
Niania George'a i Charlotte bywa surowa!
Niania George'a i Charlotte bywa surowa!

Jak wychowywane są dzieci księżnej Kate?

Księżna Diana i George
East News
Newsy
Książę George ma taką samą pasję, jak księżna Diana! William zdradził szczegóły!
Książę George ma taką samą pasję, jak księżna Diana! William zdradził szczegóły!

  Książę George   ma dużo więcej wspólnego ze swoją babcią, księżną Dianą, niż mogłoby nam się wydawać. I nie chodzi tylko o fizyczne podobieństwo! Okazuje się, że sam książę William zdradził, co łączy Georga'a i Dianę, podczas wywiadu radiowego dla BBC. Sprawdźcie, co William powiedział o swoim synu!   Zobacz:  To musiało się kiedyś wydarzyć... Księżna Kate może mieć problem z Charlotte! A wszystko przez George'a   Wspólna pasja George'a i Diany   Książę William przypadkowo zdradził, co jest pasją jego syna. Okazuje się, że księżna Diana również to kochała. Chodzi oczywiście o... taniec! W rozmowie William powiedział:   George też tańczy, on to uwielbia.   Książę zdecydował się rozwinąć wątek pasji syna i dodał jeszcze:   Moja matka zawsze tańczyła, kochała tańczyć, a jeśli jest coś, co kochasz, robisz to. Nie pozwól, aby ktokolwiek powiedział ci, że jest inaczej.   Wygląda na to, że William i Kate będą wspierać pasję małego Georga. Okazuje się, że uwielbia on głównie jeden rodzaj tańca i jest to break dance. Swoje umiejętności najstarszy syn książęcej pary pokazał już na ślubie Sophie Carter we wrześniu.   Ciekawe, co na to królowa Elżbieta II? :)   Zobacz także:  Sekrety Diany, które wyszły na jaw 21 lat po jej śmierci. Tego nikt się nie domyślał!   Meet some of the Teen Heroes who will be recognised this afternoon at the @bbcr1 Teen Awards. The Duke and Duchess of Cambridge were honoured to meet them earlier this week at Kensington Palace and hear more about their incredible achievements. pic.twitter.com/l29JGxMOLy — Kensington Palace (@KensingtonRoyal) 21 października 2018     Księżniczka Charlotte i książę George z rodzicami podczas chrztu brata Louisa...

East News
Newsy
Książę George odziedziczył niegrzeczny nawyk po swoim ojcu i... księżnej Dianie! Nigdy nie zgadniesz, o co chodzi
Książę George odziedziczył niegrzeczny nawyk po swoim ojcu i... księżnej Dianie! Nigdy nie zgadniesz, o co chodzi

  Książę George , jak każde dziecko, uwielbia dostawać prezenty . Niedługo będzie ku temu sporo okazji, bo w końcu wielkimi krokami zbliżają się mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia. Okazuje się jednak, że książę George przy okazji tych świąt wykazuje się niegrzecznym nawykiem, który odziedziczył po swoim ojcu oraz księżnej Dianie! O co chodzi? Sprawdźcie poniżej.   Zobacz:  6 metod radzenia sobie z niegrzecznym dzieckiem   Śmieszny nawyk księcia George'a   Rodzina królewska ma co rok ten sam "problem" z księciem George'm, który jest bardzo niecierpliwy i ciekawski, przez co zawsze.... otwiera prezenty dużo wcześniej niż powinien! Co ciekawe, ten sam nawyk ma książę William i kiedyś miała księżna Diana . George odziedziczył to w genach!   William uważa, że nawyk George'a jest dość zabawny. W końcu to nie tylko książę, ale przede wszystkim dziecko - powiedział dziennikarz KISS FM, który rozmawiał z księciem Williamem na ten temat.   Macie podobny nawyk do księcia George'a? ;)   Zobacz:  Książę William zakazuje dzieciom tych zabaw! To zaskakujące, w co nie mogą się bawić księżniczka Charlotte i książę George!   Przeczytaj:  KSIĄŻE GEORGE PRZYŁAPANY NA ZABAWIE PISTOLETEM. TE ZDJĘCIE WYWOŁAŁY BURZĘ   Książę George jest bardzo niecierpliwy! Książę odziedziczył złe nawyki po swoim tacie

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner