Księżna Diana i George
East News

Książę George odziedziczył pewien talent i pasję po księżnej Dianie, ale... czy księciu wypada to robić?!

Księżna Diana i George
East News

 

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama zawsze wzbudzają duże emocje, gdziekolwiek tylko się pojawią. Ostatnio wielką sensacją była wizyta Kate i Charlotte w jednym z brytyjskich pubów. Teraz znów dużo się mówi o pasji oraz talencie księcia George'a. Okazuje się, że 5-latek odziedziczył to po swojej babci, księżnej Dianie. O co chodzi?

Zobacz: Jak Charlotte i George nazywają księcia Williama? To taki słodkie…

 

Książę George jak księżna Diana

Okazuje się, żę książę George dzieli z księżną Dianę talent i pasję do... tańca! Podobno 5-latek uwielbia tańczyć i gdy tylko usłyszy muzykę, od razu zaczyna to robić. Przypomina w tym swoją babcię, księżną Dianę. O pasji syna opowiedział niedawno książę William, który nie ma nic przeciwko, by George robił to, co uwielbia.

George również tańczy bardzo dobrze, uwielbia to. Moja mama zawsze tańczyła, kochała tańczyć. On ma to po niej. Jeśli jest coś, co kochasz, to powinieneś to robić. Nie pozwól, by ktokolwiek powiedział ci, że nie powinieneś - wyznał książę William.

Mamy nadzieję, że książę William będzie równie wyrozumiały, gdy George odrzuci królewskie tradycje i postanowi zostać tancerzem! :)

Zobacz też: Książę George odziedziczył niegrzeczny nawyk po swoim ojcu i... księżnej Dianie! Nigdy nie zgadniesz, o co chodzi

Książę George to urodzony tancerz!

East News

Przeczytaj: Książę William zakazuje dzieciom tych zabaw! To zaskakujące, w co nie mogą się bawić księżniczka Charlotte i książę George!

Książę William nie zabrania synowi realizować swojej pasji

Księżniczka Charlotte i książę George z rodzicami podczas chrztu brata Louisa
East News

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37