Krzysztof Skiba czeka na pierwszą rozprawę rozwodową, która ma się odbyć w marcu. Lider zespołu "Big Cyc" przez prawie 30 lat był związany z żoną Renatą, ale już od jakiegoś czasu jest głośno o nowej miłości artysty. Krzysztof Skiba nie ukrywa, że Karolina Kempińska jest jego muzą i jest naprawdę zakochany. Gwiazdor udzielił wywiadu dla "Faktu", gdzie opowiedział o rozwodzie i nie ukrywa, że ma nadzieję na rozwód za porozumieniem stron, choć nie będzie to łatwe:

Reklama

Żona chce orzeczenia o winie, a ja chcę za porozumieniem stron.

Krzysztof Skiba nie ukrywa też, że myśli o ślubie z Karoliną Kempińską i dlatego też zależy mu na rozwodzie. Para planuje dzieci?

Krzysztof Skiba zdradza szczegóły rozwodu!

Krzysztof Skiba jakiś czas temu rozstał się z żoną Renatą, z którą muzyk ma dwóch synów Tymoteusza i Tytusa. Lider "Big Cyc" w wywiadzie z "Gazetą Wyborczą Trójmiasto" zapewniał, że "po 34 latach coś się wypaliło", stąd decyzja o rozstaniu. Synowie artysty są już dorośli, a teraz sam muzyk zdecydował się ułożyć sobie życie na nowo z 26 lat młodszą Karoliną Kempińską i nie ukrywają już łączącego ich uczucia, mimo początkowej fali krytyki. W marcu Krzysztof Skiba ma pierwszą rozprawę rozwodową i jak sam mówi raczej nie ma szans na porozumienie stron:

Na marzec mamy wyznaczony termin pierwszej rozprawy w sądzie w Gdańsku. Raczej nie odbędzie się to za porozumiem stron. Adwokaci już wyczerpali na tym etapie sprawy mediacyjne i nic to nie przyniosło.

Artysta nie ukrywa, że choć obie strony chcą rozwodu, to wcale nie jest to łatwe. Najwięcej emocji wzbudza podział majątku:

Mediacje nie przyniosły efektów, bo są różnice zdań dotyczące majątku i jak zawsze te sprawy są najtrudniejsze. Ale obie strony już dojrzały do rozwodu i dążą do niego. Nie mam praktyki rozwodowej i trudno mi powiedzieć, jak to będzie. Być może będzie musiał jeszcze jakiś inny mediator wkroczyć.

PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Zobacz także: Partnerka Krzysztofa Skiby zmieniła swoje życie: "Jest moją muzą. Podziwia mnie z widowni"

Zobacz także

Krzysztof Skiba w rozmowie z "Faktem" mówi wprost, że jego kontakty z żoną odbywają się przez adwokatów:

Nie znam jej reakcji, bo na tym etapie rozmawiamy przez adwokatów. Teraz jest czekanie na rozprawę. Poszedłem na daleko idące ustępstwa, chciałbym się dogadać, ale te warunki co mi się proponuje, są nieodpowiednie i okazały się niewystarczające. Jest więc różnica zdań jak zawsze przy tego typu sprawach dotyczących między innymi majątku i innych spraw. Nie jesteśmy już tacy młodzi, myślę, że warto to uspokoić. Będę za negocjacjami, dogadaniem się, a nie za eskalacją konfliktu, bo to nic nie da.

Artur Zawadzki/REPORTER

Krzysztof Skiba planuje ślub z nową partnerką?

Muzyk chce zakończyć poprzedni etap życia i wyprostować swoje sprawy, dlatego rozwód jest dla niego ważny. Krzysztof Skiba nie ukrywa, że jest zakochany i planuje przyszłość z Karoliną. Nie zamierzam brać rozwodu i być wesołym ptakiem, singlem, tylko chcę się związać z osobą, którą kocham - mówi wprost. Co zatem ze ślubem? Okazuje się, że para już rozmawia na ten temat, a nawet otrzymała propozycję od restauracji, gdzie mogliby zorganizować wesele.

Ustalonej daty jeszcze nie ma, bo nie mam jeszcze rozwodu, więc ciężko coś zaplanować. W żartach mówiliśmy, że układamy listę gości. Analizowaliśmy, gdzie możemy zrobić wesele, ale nie huczne tylko w gronie przyjaciół i rodziny. Ma być ładnie, dostojnie i pięknie, ale w wąskim gronie. Powiem tylko żartobliwie, że pewien lokal namawia nas, że nam zafunduje wesele, abyśmy tylko media ściągnęli i nam zrobi wielką imprezę. Odmówiliśmy.

Co ciekawe Krzysztof Skiba odpowiedział też na pytanie o dzieci i mówi wprost:

Na razie o tym nie myślimy.

Instagram/@skibabigcyc
Instagram/@karokempi
Reklama

Instagram/@skibabigcyc
Reklama
Reklama
Reklama