Krzysztof Gojdź o Lewandowskiej

Gojdź gratuluje Annie Lewandowskiej i... daje jej kilka porad! "Dziecko to dla każdej matki..."

Krzysztof Gojdź o Lewandowskiej

4 maja Anna Lewandowska urodziła córkę, Klarę. To z pewnością news dnia, o którym mówią wszyscy - łącznie ze mediami na całym świecie. Z tej okazji Krzysztof Gojdź na swoim Facebooku dodał post z gratulacjami dla słynnej trenerki oraz... poradami!

Krzysztof Gojdź gratuluje Annie Lewandowskiej! 

Słynny lekarz gwiazd, przy okazji porodu Lewandowskiej, radzi młodym mamom, aby nie zaniedbywały swojego ciała tuż po porodzie. Zdaje sobie jednak świadomość, że to bardzo trudne: 

Wszystkie media obiegła dziś informacja, że Ania Lewandowska urodziła. Gratulacje! Dziecko to dla każdej matki szczególnie ważna chwila. Wtedy myśli się tylko i wyłącznie o nim, a zapomina o sobie. Młode matki po porodzie często zaniedbują się i nie wracają do wyglądu sprzed ciąży. Wiem, łatwo powiedzieć: zadbaj o siebie, kiedy dziecko nie daje spać, trzeba karmić piersią i nie ma się na nic siły.  Po ciąży często pojawiają się rozstępy i obwisła skóra brzucha, a piersi nie wracają do pierwotnej jędrności. Dlatego bardzo ważne jest aby Ania i wy młode matki już od pierwszych tygodni po porodzie zaczęły ćwiczyć, masować ciało, dbać o dietę. Z rozstępami jak najszybciej trzeba udać się do lekarza aby poddać się zabiegom laseroterapii i osocza bogatopłytkowego - można je zredukować kiedy są jeszcze czerwone. Gorzej kiedy po kilku - kilkunastu miesiącach stają się już białe.  Dlatego apeluję do wszystkich młodych matek - wykrzesajcie z siebie trochę siły i dbajcie również o siebie po urodzeniu maleństwa.

Co ciekawe, jakiś czas temu Anna Lewandowska napisała, że tuż po porodzie kobieta musi trochę odpocząć!

połóg trwa ok 6 tygodni po porodzie naturalnym, natomiast po cesarskim cięciu zaleca się przerwę do 12 tyg po urodzeniu. Przede wszystkim należy skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Czy skorzysta z porad lekarza?

 

Zobacz także: Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

 

Krzysztof Gojdź radzi Annie Lewandowskiej. 

Krzysztof Gojdź radzi Lewandowskiej

 

4 maja na świat przyszła mała Klara Lewandowska. 

Klara Lewandowska
Instagram

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47