Krzysztof Globisz wrócił do pracy
ONS

Krzysztof Globisz wrócił do pracy! Dwa lata po udarze stanął na scenie: "Musi się zmagać sam ze sobą"

Krzysztof Globisz wrócił do pracy
ONS

Krzysztof Globisz wrócił do grania w teatrze! Słynny aktor, który dwa lata temu przeszedł udar, w miniony weekend stanął na scenie Starego Teatru w Krakowie. Globisz zgodził się zagrać w sztuce "Podopieczni" w reżyserii Pawła Miśkiewicza.

Miśkiewicz w rozmowie z Super Expressem przyznaje, że przebyty udar z pewnością ogranicza Krzysztofa Globisza, on jednak wciąż widzi w nim słynnego aktora z wielkimi rolami na swoim koncie.

Zaprosiliśmy Krzysztofa Globisza z pełną świadomością, że jego obecna kondycja zasadniczo wpływa na jego wypowiedź sceniczną, ale przecież to dalej jest ten sam aktor, którego znamy z wielkich ról na tej scenie. Tylko jego rodzaj ekspresji się zmienił. Jego technika i sztuka aktorska są z pewnością ograniczone, ale kto wie, czy ze względu na osobiste doświadczenie nie nabrały siły i głębi. Musi sam ze sobą zmagać się w mowie i ekspresji, zatem też walczy o prawo do głosu - przyznaje reżyser w rozmowie z tabloidem.

Okazuje się, że Krzysztof Globisz wrócił nie tylko do pracy w teatrze. SE donosi, że aktor planuje prowadzić zajęcia na PWST w Krakowie.

Krzysztof nie jest jeszcze w stu procentach zdrowy, ale czuje się na tyle dobrze, by pomału wracać do normalnego życia i pracy - potwierdziła znajoma aktora.

Krzysztofowi Globiszowi życzymy dużo zdrowia!

 

Zobacz także: Gorzkie słowa Kory: Pytałam, dlaczego mnie tak boli, pokazywali mi na krzyż. Że Chrystus też cierpiał!

 

Krzysztof Globisz wrócił do pracy w teatrze.

Aktor dwa lata temu przeszedł udar.

Więcej na temat Krzysztof Globisz
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10