Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda nienawidzą się?
Newsy

Krystyna Janda i Małgorzata Kożuchowska nie lubią się?! Na ostatniej premierze unikały się jak ognia

Krystyna Janda i Małgorzata Kożuchowska nie lubią się?! Na ostatniej premierze unikały się jak ognia

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda nie lubią się?! Tak donosi Super Express, który pisze o poważnym konflikcie aktorek. Na niedawnej premierze produkcji "Biblia Audio Superprodukcja" panie unikały się jak ognia! O co chodzi?

 

Tak wyglądają gwiazdy bez farbowania! Szelągowska jest naturalną brunetką, a Woźniak-Starak, Nowakowska i Doda?

Konflikt Kożuchowskiej i Jandy

Najprawdopodobniej chodzi o przekonania polityczne. Jak wiadomo, Krystyna Janda jest ostrą przeciwniczką aktualnego rządu, ostro krytykuje władze, bierze udział w manifestacjach, wspierała kobiety w sprawie ustawy antyaborcyjnej. Z kolei ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej, Leszek Kożuchowski, związany jest z Radiem Maryja, które jak wiadomo sprzyja aktualnej władzy. Czyżby właśnie polityka poróżniła tak wielkie aktorki? Na imprezie z okazji premiery unikały się, nie chciały wspólnie pozować do zdjęć. Czy doniesienia dziennika okażą się prawdzie? A może któraś z nich zabierze głos w sprawie?

 

Zobacz także: Porady, jak wykorzystać kłótnię do budowy związku

 

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda na premierze. Nie chciały pozować obok siebie.

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda nienawidzą się?

Małgorzata Kożuchowska na premierze Biblia Audio.

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda w czarno-białych stylizacjach
WBF

 

Krystyna Janda na premierze Biblia Audio.

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda w czarno-białych stylizacjach
WBF

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krystyna Janda w czerwonym szalu
ONS
Newsy
Smutne święta Krystyny Jandy: "Dlaczego czuję się wyśmiana, opluta, wyszydzona?". Co się stało?
Smutne święta Krystyny Jandy: "Dlaczego czuję się wyśmiana, opluta, wyszydzona?". Co się stało?

Co się stało Krystynie Jandzie ? Zazwyczaj radosna i pełna energii aktorka, zamieściła na Facebooku bardzo przygnębiający wpis. I to w okresie świątecznym! " Smutne święta. Idę i myślę…co mi jest? kto mi to zrobił? Dlaczego się martwię. Dlaczego czuję się zagrożona? Smutna? Co mi leży na piersi? Dlaczego czuję się wyśmiana, opluta, wyszydzona? Za co? co zrobiłam? Nic. Nic nie zrobiłam, pracowałam, starałam się , działałam, byłam uczciwa, wierna swoim ideałom, skuteczna, odpowiedzialna, ambitna, chciałam jak najlepiej, szanowałam ludzi i siebie. Dlaczego tak mi nieswojo?", napisała Krystyna Janda.  Fani aktorki bardzo zmartwili się jej smutnym wpisem i w komentarzach próbowali ją pocieszyć. Nie brakowało też teorii na temat tego, co jest przyczyną przygnębienia Jandy. Pojawiły się głosy, że może chodzić o aktualną sytuację polityczną w Polsce, która bardzo martwi aktorkę albo jej konflikt z córką Marią Seweryn. Aktorka związała się z mężczyzną, którego podobno Krystyna Janda nie akceptuje. Wiele wskazuje na to, że w okresie świątecznym nie udało im się dojść do porozumienia...   ZOBACZ:  Filip Chajzer biega po Warszawie z Jandą pod pachą i... nikt jej nie poznaje   Krystyna Janda na premierze spektaklu "Upadłe Anioły" Krystyna Janda z córką, Marią. "VIVA!" czerwiec 2014 Krystyna Janda na imprezie

Małgorzata Kożuchowska w czarnej sukni w siatkę w kolorowych butach
East News
Fleszstyle
Małgorzata Kożuchowska na konferencji TVP - co myślicie o jej ekstrawaganckich butach? Wiemy, ile kosztowały!
Małgorzata Kożuchowska na konferencji TVP - co myślicie o jej ekstrawaganckich butach? Wiemy, ile kosztowały!

Nie od dzisiaj wiadomo, że dodatki potrafią całkowicie odmienić stylizację. Tak było w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, która na wiosennej ramówce TVP  do czarnej sukienki z przezroczystą siatkową warstwą marki Bohoboco dodała niezwykłe buty w kolorowe paski marki N 21. Stworzył je znany włoski projektant Alessandro Dell'Acqua, a kosztują one ponad 2500 złotych. Naszym zdaniem dzięki tym butom stylizacja aktorki zostanie zapamiętana na dłużej. Jesteśmy ciekawi, jak wam się podobały najnowsze buty Małgorzaty Kożuchowskiej? CZEKAMY NA WASZE OPINIE!   Zobaczcie też: Olśniewajaca Małgorzata Kożuchowska na premierze "Drugiej szansy". Musicie zobaczyć jej sexy plecy ZDJĘCIA   Małgorzata Kożuchowska na wiosennej ramówce TVP. Podoba wam się makijaż Małgorzaty Kożuchowskiej? Buty marki N 21, kosztuję  2580 złotych.

Małgorzata Kożuchowska w bluzce w paski
Newsy
Znani pisarze spierają się o... Małgorzatę Kożuchowską, a konkretnie o jej nową rolę! Jaką?
Znani pisarze spierają się o... Małgorzatę Kożuchowską, a konkretnie o jej nową rolę! Jaką?

Małgorzata Kożuchowska zagra niebawem w Teatrze Telewizji niezwykłą rolę - wcieli się bowiem w słynną polską kobietę-szpieg, pracującą dla wywiadu brytyjskiego, Krystynę Skarbek. Okazuje się, że nowa rola wywołuje emocje jeszcze zanim aktorka pojawiła się na ekranie. Właśnie rozgorzał spór o Małgorzatę Kożuchowską wśród... znanych pisarzy, biografów Skarbek.   Spór o rolę Małgorzaty Kożuchowskiej Maria Nurowska uważa, że Kożuchowska nie jest podobna do bohaterki i - jej zdaniem - tę rolę powinna zagrać  Agata Kulesza. Przeczytajcie cały wpis pisarki. SPEŁNIONE MARZENIE Małgorzaty Kożuchowskiej, jak oświadczyła w wywiadzie, będzie mi spędzało sen z powiek. Chodzi o film czy serial,który ma zamiar nakręcić TVP. o Krystynie Skarbek, o której napisałam książkę pt. "Miłośnica", kiedy nikt o Krystynie nie słyszał. A ja ją znalam od dziecka z opowiadan ojca! Krystyna nie miala wielkiej urody, była niewysoką szatynką, ale kiedy chciała, potrafiła olśnić każdego mężczyznę. Kobiety jej nie lubiły, nic dziwnego, skoro gdzie tylko się pojawiła otaczał ją wianuszek mężczyzn. Bo była inteligentna, fascynująca. miala zniewalający uśmiech. Potrafiła też być niewidoczna dla otoczenia, przemienić się w szarą myszkę. Już to widzę jak Małgorzata Kożuchowska staje się niewidoczna! Jedyną polską aktorką, która udźwignęłaby tę rolę jest Agata Kulesza, Więc apeluję do p.Kożuchowskiej, aby znalazla inne marzenie, bo na ogół aktorzy grający autentyczną postać powinni być chociaż trochę do tej osoby podobni fizycznie i duchowo. Czuję, że Krystyna gdzies tam w zaświatach się wścieka, bo nie znosiła tego typu kobiet, jaki reprezentuje aktorka – czytamy na Facebooku Marii Nurowskiej (pisownia oryginalna). Ale pomysł obsadzenia Małgorzaty Kożuchowskiej w tej roli ma równie mocnych obrońców! Znany pisarz Jan Larecki, który...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner