Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews

Kate Middleton do rodziny królewskiej weszła wiele lat temu. Najpierw przez długie lata randkowała z księciem Williamem, a w 2011 roku została jego żoną. Księżna Cambridge jest uwielbiania przez Brytyjczyków, którzy cały czas stawiają ją jako wzór do naśladowania. Niemniej jednak królowa Elżbieta wciąż nie może przestać krytykować żony Williama. Jak się dowiedzieliśmy, monarchini nie podoba się styl ubierania księżnej Kate. Dlaczego?

1/4
Księżna Kate w toczku i Elżbieta II w kapeluszu oglądają razem przedstawienie
East News

O skomplikowanych relacjach między Kate i królową mówi się od dłuższego czasu. Monarchini wie, że ukochana wnuka w przyszłości będzie żoną króla, więc wymaga od niej dwa razy więcej, niż np. od Meghan Markle. Dawniej królowa zarzucała Kate, że jest zbyt leniwa i za mało angażuje się w królewskie obowiązki. To jednak nie wszystko. Zdaniem dziennikarki Ashley Pearson księżna Cambridge wciąż jest krytykowana przez królową za to, jak się ubiera.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II jest ciężko chora? Jej najnowsze zdjęcia niepokoją!

2/4
Księżna Kate w fioletowej koszuli
East News

Według Elżbiety Kate nie zawsze potrafi ubrać się odpowiednio do okazji, choć jej stylizacje od lat zbierają mnóstwo pochwał i w mgnieniu oka wyprzedają się ze sklepów. Królowa ma jednak inne zdanie na ten temat. Według niej żona wnuka nie zawsze się przykłada do swojego wyglądu.

Królowa regularnie wysyła jej notki, jeśli nie spodoba jej się wykończenie jakiegoś ubrania, cały strój czy nawet kolor rajstop - komentuje dziennikarka. 

3/4
księżna Kate i królowa Elżbieta II publicznie razem
East News

Kilka lat temu mówiono, że królowa ma zastrzeżenia do kolorystyki stylizacji Kate. 93-latka, która praktycznie zawsze ubiera się w jaskrawe kolory poradziła Kate, aby ta zakładała bardziej stonowane ubrania. Jak widać żona księcia Williama posłuchała się babci męża. Nie zrezygnowała jednak z noszenia czasem spodni, czego królowa bardzo nie lubi. 

4/4
Księżna Kate w golfie
Mat. prasowe

Czy księżna Kate naprawdę źle się ubiera? Ciekawe, ile jeszcze królowa ma dla niej rad!