królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta nie żyje?! Pałac wydał oświadczenie w tej sprawie

królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II nie żyje?! Jest oficjalne oświadczenie w sprawie informacji dotyczącej królowej, która w ekspresowym tempie rozprzestrzeniła się w na portalach społecznościowych! Okazuje się, że internauci opublikowali w sieci sfałszowaną rozmowę strażników, według której królowa Elżbieta nie żyje. Powodem jej śmierci miała być niewydolność serca.

Królowa Elżbieta ma już 93 lata, dlatego plotka o jej śmierci wywołała naprawdę spore poruszenie! Na szczęście szybko okazało się, że informacja, która zaczęła krążyć po sieci, jest tylko naprawdę głupim i okrutnym "żartem". 

Oświadczenie w sprawie "śmierci" królowej Elżbiety

Królowa Elżbieta II już od 67 lat zasiada na tronie i chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby miało jej po prostu zabraknąć. Królowa pomimo swojego wieku wciąż jest bardzo aktywna i często bierze udział w oficjalnych wydarzeniach. Niestety, ostatnio wszystkich zszokowała wiadomość o śmierci królowej Elżbiety! Okropne plotki postanowił skomentować Charlie Proctor, redaktor naczelny portalu Royal Central. Zobaczcie jego oświadczenie! 

Widzę, że nadeszła już ta pora, w której muszę rozwiać plotki o śmierci Jej Królewskiej Mości. Królowa nie umarła, żyje i ma się dobrze. Z niecierpliwością oczekuje na przybycie prezydenta Donalda Trumpa i innych światowych przywódców w Pałacu Buckingham we wtorek podczas przyjęcia NATO - napisał w sieci.

Plotki, które pojawiły się w sieci, ostatecznie ucięły najnowsze zdjęcia królowej, która spotkała się ze światowymi przywódcami podczas przyjęcia zorganizowanego w trakcie szczytu NATO. Zobaczcie sami, jak prezentowała się królowa Elżbieta! 

Zobacz także: Królowa Elżbieta II uratowała swojego wnuka! Zobaczcie niezwykłe nagranie wideo

Królowa Elżbieta na przyjęciu podczas szczytu NATO

Królowa Elżbieta II i Melania Trump na przyjęciu w trakcie szczytu NATO
East News

Na szczęście plotki o śmierci królowej okazały się nieprawdziwe

Królowa Elżbieta i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci
East News

 

Więcej na temat Królowa Elżbieta II
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49