królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II uratowała swojego wnuka! Zobaczcie niezwykłe nagranie wideo

królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II to jednak nie tylko królowa, ale przede wszystkim kochająca babcia. Mimo że publicznie Elżbieta II nigdy nie okazuje uczuć, wydaje się być chłodna oraz zdystansowana, surowo przestrzegając królewskich zasad i protokołu, to jednak światło dzienne ujrzało niezwykłe nagranie, na którym widać, że jest babcią takie, jak wszystkie! Zobaczcie poniżej wideo, które ukazuje zupełnie inne oblicze królowej Elżbiety II.

Królowa Elżbieta II "ratuje" księcia Williama

Nagranie, które właśnie trafiło do sieci, pochodzi z 1986 roku ze ślubu księżnej Yorku i księcia Andrew. Ceremonia odbyła się dokładnie 23 lipca i pojawiła się na niej cała brytyjska rodzina królewska. Nie zabrakło oczywiście królowej Elżbiety II, księcia Karola wraz z księżną Dianą oraz z dziećmi - księciem Williamem i Harrym. 

Okazuje się, ze królowa Elżbieta II na weselu miała wyjątkowo ważną funkcję... opiekunki do dzieci! To właśnie ona biegła za uciekającym księciem Williamem, który o mały włos nie wpadł pod odjeżdżający powód. Królowa Elżbieta II złapała ukochanego wnuka w ostatniej chwili. Trzeba przyznać, że miała niezły refleks! 

Koniecznie zobaczcie urocze nagranie wideo. W takim wydaniu jeszcze nigdy nie widzieliśmy królowej! 

 

 

Książę William był małym rozrabiaką! 

księżna Diana, książę Karol, książę William, książę Harry na starym zdjęciu
East News

Królowa jest czułą babcią i prababcią! 

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51