królowa Elżbieta II
East News
1/5
królowa Elżbieta II
East News

Stan zdrowia królowej Elżbiety II to temat numer 1. w Wielkiej Brytanii. Ostatnio królowa wzbudziła ogromny niepokój wśród swoich miłośników i poddanych, gdy nie zjawiła się na chrzcie swojego prawnuka Louisa. Nieobecność monarchini została szybko odnotowana przez brytyjskie media, które jeszcze jakiś czas temu informowały o coraz słabszym stanie zdrowia władczyni. Jeszcze większy strach Brytyjczyków  o królową wywołała wiadomość o tym, że został przećwiczony plan na wypadek śmierci królowej, tzw. operacja "London Bridge".  Jak teraz czuje się królowa? Mamy jej najnowsze zdjęcia! Zobaczcie kolejne strony galerii.

Zobacz także: Co się dzieje z Królową Elżbietą II? Mamy nowe zdjęcia! Czy czuje się już lepiej?

2/5
królowa Elżbieta II
East News

Na szczęście stan zdrowia królowej Elżbiety jest dobry. Monarchini nie zjawiła się na chrzcinach swojego prawnuka ze względu na liczne zobowiązania - dwór musiał przygotowywać się na piątkowy przyjazd prezydenta USA, Donalda Trumpa. 

3/5
królowa Elżbieta II
East News

Królowa udowodniła, że jest w świetnej formie, zjawiając się na uroczystych obchodach z okazji 100. rocznicy Air Force, które odbyły się w Londynie. Była uśmiechnięta i elegancka jak zawsze!

Polecamy: Jak poprawnie przywitać się z królową?

4/5
królowa Elżbieta II
East News

Patrząc na najnowsze zdjęcia królowej, chyba nikt nie ma wątpliwości, że monarchini czuje się świetnie! Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich miłośników rodziny królewskiej.

Zobacz też: Elżbieta II pojawiła się publicznie! Tak dementuje plotki o złym stanie zdrowia?

5/5
królowa Elżbieta II
East News

Uważacie, że królowa Elżbieta powinna przejść już na emeryturę

Więcej na temat Królowa Elżbieta II