Gwiazdy na urodzinach butiku

Na urodzinach jednego z najbardziej prestiżowych butików w Warszawie pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy, Małgorzaty Sochy, Marty Manowskiej, Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Woźniak Starak, Agnieszki Dygant, Marceliny Zawadzkiej i  Edyty Herbuś. Swoją obecnością zaskoczyła też Justyna Steczkowska, która pojawiła się z synem, Leonem Myszkowskim!

Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy na urodzinach Moliera 2!

Zobacz takżeCiężarna Kaczorowska, Cichopek z mężem i Dziurska z Gankowskim na otwarciu centrum dentystycznego

1/9
Julia Wieniawa
ONS.pl

Julia Wieniawa jak zawsze prezentowała się doskonale! Tym razem wybrała stylizację od marki Balmain. Spodnie z napisami i dwurzędowa marynarka to strzał w dziesiątkę. Aktorka prezentowała się elegancko i jednocześnie zgodnie z najnowszymi trendami.

2/9
Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska niedawno pochwaliła się nową fryzurą. Ta metamorfoza zdecydowanie należy do udanych. Gwiazda wygląda znacznie młodziej! Szczególnie  w tak wiosennym wydaniu. 

3/9
Małgorzata Socha
ONS.pl

Małgorzata Socha tym razem postawiła na klasyczną czerń! Wybrała małą czarną z ozdobnym drapowaniem, smokingową marynarkę, która wygląda jak pożyczona z męskiej szafy oraz eleganckie dodatki. Co prawda aktorka wygląda dobrze, ale nie wyróżnia się na tle innych gwiazd!

4/9
Natalia Siwiec Marta Manowska
ONS.pl

Na klasyczną czerń postawiła też Marta Manowska. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" ostatnio dużo eksperymentuje z włosami. Tym razem postawiła na grzywkę. Ciekawe czym zaskoczy następnym razem? Z kolei Natalia Siwiec wybrała pastele i geometryczne wzory. To niecodzienna jak na gwiazdę stylizacja! Zazwyczaj wybiera bardziej seksowne zestawy na czerwony dywan. 

5/9
Kasia Warnke Joanna Koroniewska
ONS.pl

Na seksowną stylizację zdecydowała się Joanna Koroniewska. Ten look spodobał się mężowi aktorki, który napisał na Instagramie: 

Ładnie się Pani prezentuje. Nie mogę się doczekać Twojego powrotu do domu 🔥🔥🔥🔥😂 - napisał pod zdjęciem żony Maciej Dowbor.

Gwiazda odpowiedziała:

A nie mogłeś mi napisać smsa tylko tak mnie tu zawstydzasz przed koleżankami ?!? Bo kolegów oczywiście nie ma 😂🤣✌️ - zażartowała. 

6/9
Herbuś Magda Mołek
ONS.pl

Uwagę swoimi stylizacjami zwracały też Magda Mołek i Edyta Herbuś. Aktorka zdecydowała się założyć kimono w kolorze khaki, a dziennikarka postawiła na bardzo modny garnitur, który uzupełniła męskimi butami.

7/9
Justyna Steczkowska
ONS.pl

Justyna Steczkowska zaskoczyła letnią stylizacją w hiszpańskim stylu. Na urodzinach butiku pojawiła się z synem, Leonem Myszkowskim, który tym razem postawił na klasykę. 

8/9
Gwiazdy na urodzinach butiku

Na urodzinach pojawiły się również Agnieszka Dygant i Agnieszka Woźniak Starak w czerni oraz wiosenna Marcelina Zawadzka!