Kourtney Kardashian i Travis Barker właśnie doczekali się na świecie swojego pierwszego wspólnego syna. Jako pierwszy o narodzinach ich pociechy poinformował amerykański tabloid People. Para bardzo długo starała się o dziecko.

Reklama

Kourtney Kardashian przywitała na świecie pierwszego syna z Travisem Barkerem

W ubiegłym roku Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub, a rok później celebrytka ogłosiła, że jest w czwartej ciąży. 44-latka zrobiła to dość w nietypowy sposób, bo ogłosiła ciąże na koncercie zespołu Blink-182, w którym jej mąż jest perkusistą. Szczęście pary zostało jednak zakłócone, gdy Kourtney Kardashian trafiła do szpitala, gdzie czekała ją pilna operacja płodu. Na szczęście wszystko ułożyło się dobrze. Teraz amerykańskie media poinformowały o tym, że na świat przyszło pierwsze dziecko pary.

Zobacz także: Mąż Kourtney Kardashian, Travis Barker przerwał milczenie. Jak się czuje po tym, jak trafił do szpitala?

Przez wiele lat Kourtney Kardashian i Scott Disick byli razem i pomimo wzlotów i upadków doczekali się trójki pociech: 13-letniego Masona, 11-letnią Penelope i 8-letniego Reigna. Travis Barker również ma trójkę dorosłych już dzieci: 24-letnią Atiane, 20-letniego Landona i 17-letnią Alabame. Teraz Kourtney i Travis przywitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Jak myślicie, jak dadzą na imię swojemu synkowi?

Zobacz także: Kourtney Kardashian w czwartej ciąży! Wiadomość ogłosiła w niezwykły sposób

Zobacz także
Reklama

Kourtney Kardashian i Travis Barker nie potwierdzili jeszcze tej informacji, ale mamy nadzieje, że już wkrótce pochwalą się swoim maleństwem. Gratulujemy!

Kourtney Kardashian i Travis Baker
Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama