Kourtney Kardashian i Travis Barker zaledwie rok temu stanęli na ślubnym kobiercu, a teraz czekają na narodziny wspólnego potomka. Celebrytka ogłosiła, że jest w ciąży podczas koncertu zespołu Blink-182, w którym jej mąż jest perkusistą. Niestety, teraz ich szczęście zostało zakłócone, a Kourtney trafiła do szpitala. Lekarze musieli walczyć o życie jej nienarodzonego dziecka.

Reklama

Nie byłam przygotowana na strach towarzyszący pilnej operacji płodu - napisała Kourtney Kardashian.

Kourtney Kardashian trafiła do szpitala. Lekarze walczyli o życie jej dziecka

Najpierw Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli nieoficjalny ślub w Las Vegas, a następnie znów powiedzieli sobie "tak" w urzędzie stanu cywilnego w Santa Barbara, natomiast ich trzeci ślub miał odbyć się we Włoszech. W czerwcu Kourtney Kardashian poinformowała, że jest w czwartej ciąży na koncercie zespołu Blink -182. Para była przeszczęśliwa i cierpliwie czekała na przyjście ich pierwszego wspólnego dziecka.

Kilka dni temu media informowały, że zespół, w którym gra Barker musi przełożyć swoje koncerty ponieważ perkusista musi wracać do Stanów z powodu "pilnej sprawy rodzinnej". Teraz Kardashianka poinformowała na swoim Instagramie, że trafiła do szpitala, a jej mąż pragnął być przy niej.

Jestem dozgonnie wdzięczna niesamowitym lekarzom za uratowanie życia naszego dziecka. Jestem dozgonnie wdzięczna mojemu mężowi, który przyjechał do mnie z trasy koncertowej, aby być ze mną w szpitalu i opiekować się mną później. A mojej mamie dziękuję za trzymanie mnie przez cały ten czas za rękę - napisała Kourtney na Instagramie.

Zobacz także: Mąż Kourtney Kardashian, Travis Barker przerwał milczenie. Jak się czuje po tym, jak trafił do szpitala?

W dalszej części postu Kourtney Kardashian wyznała, że nie była przygotowana na komplikacje podczas czwartej ciąży, ponieważ poprzednie przebiegały bardzo dobrze.

Zobacz także

Jako osoba, która w przeszłości miała trzy naprawdę łatwe ciąże, nie byłam przygotowana na strach towarzyszący pilnej operacji płodu. Nie sądzę, by ktokolwiek, kto nie przeszedł przez podobną sytuację, był w stanie zrozumieć to uczucie strachu. Mam zupełnie nowe spojrzenie i szacunek dla mam, które musiały walczyć o swoje dzieci w ciąży - dodała.

Zobacz także: Travis Barker, mąż Kourtney Kardashian, wylądował w szpitalu. Jego córka błaga o modlitwę

Kourtney i Travis mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ ich dziecko jest już bezpieczne. To doświadczenie sprawiło, że celebrytka jest ogromnie wdzięczna na cud, którego doznała.

Chwała niech będzie Bogu. Wyjście ze szpitala z bezpiecznym synkiem w brzuszku było najprawdziwszym błogosławieństwem — zakończyła.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia.

- Dzięki Bogu, oboje jesteście bezpieczni. Tyle miłości ❤️

- O mój Boże, Kourt! bardzo się cieszę, że z dzieckiem wszystko w porządku ????

- Tak się cieszę, że wszystko jest w porządku ❤️ - czytamy w komentarzach.

Reklama

Mamy nadzieję, że najgorsze już minęło i teraz para może w spokoju czekać na narodziny ich maleństwa.

Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
East News/Matt Baron/Shutterstock
Reklama
Reklama
Reklama