Kourtney Kardashian i Travis Barker niedawno zachwycili cały świat idyllicznym ślubem w stylu „dolce vita”. Ceremonia, która odbyła się w znajdującej się w Portofino posiadłości Domenico Dolce i Stefano Gabbany wywołała wielkie emocje w mediach.

Reklama

Niedługo po ślubie doszło Kourtney Kardashian i Travis Barker przeżyli osobisty dramat. Perkusista w tajemniczych okolicznościach nagle wylądował w szpitalu. W sieci pojawiły się też dramatyczne wpisy jego i jego córki. Przez ostatnie dni fani w napięciu czekali na rozwój wydarzeń. Wreszcie Travis Barker zabrał głos.

Travis Barker i Kourtney Kardashian opowiedzieli o pobycie w szpitalu: „Wyjątkowo przerażający i emocjonalny tydzień”

W maju Kourtney Kardashian wzięła ślub z Travisem Barkerem. Przez kolejne dni media rozpisywały się nie tylko o przepięknej uroczystości, która trwała kilka dni, ale również o niezwykłej relacji gwiazd. Kardashian i Barker przez długie lata byli najlepszymi przyjaciółmi. Dopiero później połączyło ich coś więcej.

Zobacz także: Met Gala 2022: Kim Kardashian zniszczyła kultową suknię Marilyn Monroe wartą pięć milionów dolarów

Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

Pod koniec czerwca Travis Barker wylądował w szpitalu. Początkowo nie wiadomo było, co stało się muzykowi. Jego córka opublikowała na TikToku dramatyczne wideo z karetki, na którym widać, jak trzyma ojca o rękę. Dziewczyna poprosiła wszystkich o modlitwę. Jak się okazało, przyczyną było zapalenie trzustki. Wreszcie głos zabrał gwiazdor, który ujawnił, że to efekt komplikacji endoskopii, czyli badaniu polegającym na umieszczeniu sondy w ciele.

Zobacz także

Przeszedłem endoskopię w poniedziałek, po której miałem się świetnie – zaczął mąż Kourtney Kardashian.

Po obiedzie poczułem rozdzierający ból i od tamtej pory przebywam w szpitalu. Podczas endoskopii usunięto mi bardzo mały polip tuż przy bardzo wrażliwym miejscu, co niestety doprowadziło do uszkodzenia krytycznego przewodu odprowadzającego trzustki. To spowodowało ciężkie, zagrażające życiu zapalenie trzustki – wyjaśnił.

Rex Features/East News

Ukochany Kourtney Kardashian uspokoił fanów. Ujawnił, że obecnie jego stan jest już stabilny. Dodał, że czuje się znacznie lepiej. Wygląda na to, że powoli będzie wracał do zdrowia. Dla jego bliskich ostatni czas był jednak dramatyczny, co potwierdziła relacja żony.

Jestem tak bardzo, bardzo wdzięczny, że dzięki intensywnemu leczeniu obecnie czuję się znacznie lepiej – zapewnił Travis Barker.

To był wyjątkowo przerażający i emocjonalny tydzień. Nasze zdrowie jest najważniejsze i czasami zapominamy o tym, jak radykalnie nasza sytuacja może się zmienić – przemówiła Kourtney Kardashian.

East News/ANGELA WEISS

Travis i ja poszliśmy razem na rutynową endoskopię, która u niego skończyła się ciężkim, zagrażającym życiu zapaleniem trzustki – dodała.

Kourtney Kardashian podziękowała także wszystkim pielęgniarkom oraz lekarzom za opiekę nad jej mężem. Warto przypomnieć, że celebrytka nawet na chwilę nie opuszczała szpitala i ciągle czuwała przy Travisie Barkerze. Dodała też, że jest wdzięczna fanom za modlitwę.

East News/Gilbert Flores/Broadimage
Reklama

Zobacz także: Kourtney Kardashian wzięła sekretny ślub z Travisem Barkerem! Jednak jest jedno ale...

To szalone, jak czasami słowa nie mogą w pełni wyrazić wdzięczności lub uczuć, które we mnie tkwią – przekazała

Reklama
Reklama
Reklama