Karolina Korwin Piotrowska i Agnieszka Szulim

Korwin o Szulim: Byłaby najlepszą reklamą zielska

Karolina Korwin Piotrowska i Agnieszka Szulim

W nowym numerze megazynu "Party" doczekaliśmy się kolejnego felietonu Karoliny Korwin Piotrowskiej. Tym razem dziennikarka pod lupę wzięła Agnieszkę Szulim, w życiu której ostatnio wiele zmian. Prezenterka zakończyła pracę na planie programu "Pytanie na śniadanie" i już w ten weekend poprowadzi pierwszy odcinek "Bitwy na głosy". Odsunięcie jej ze śniadaniówki przez producentów nie do końca odpowiada Karolinie Korwin Piotrowskiej.

Przypomnijmy, że Szulim (oficjalnie) zrezygnowała z prowadzenia porannego show po tym, jak jeden z gości wytknął jej na wizji palenie marihuany po godzinach (zobacz). Według Korwin Piotrowskiej w Polsce nie brakuje gwiazd, które regularnie sięgają po narkotyk.

- Gdyby przy wejściu do jakiejkolwiek telewizji postawić alkomat i wykrywacz narkotyków, wiele programów nie mogłoby się w ogóle odbyć. Gdyby jednak Agnieszka paliła, byłaby najlepszą reklamą zielska, bo jeśli pali i TAK wygląda, to też palić mogę. Tonami.

Według Karoliny, "Pytanie na śniadanie" nie będzie już tak samo ciekawe jak w momencie kiedy prowadziła je Szulim:

- Głupia nie jest, poradzi sobie, ma robotę w "Bitwie na głosy" i robi gazetę... Ale i tak czuję pewien niesmak. Bez niej Kammel będzie jak samotny biały żagiel, bo tworzyli niezły duet i się chłopina nie może odnaleźć. Widać ktoś uznał, że jest zbyt kontrowersyjna, bo ma odwagę zadać czasem pytanie, które podkręca poranną  nudę i przy okazji wywoła jakiś "skandal". A o poranku ma być "pucio, pucio", jak śpiewał mistrz Młynarski.

Korwin Piotrowska nie ukrywa swojego szacunku dla Szulim za jej wyrazistość i świadome głoszenie poglądów, bez względu na ewentualne konsekwencje.

- Najgorzej jest być miernym, ale wiernym szarakiem. Szulim to raczej nie grozi. I dobrze!

Cały felieton przeczytasz w aktualnym numerze magazynu "Party". Już w sprzedaży!

Poprzednie felietony Karoliny Korwin Piotrowskiej o:
Kasi Cichopek: "Wara od niej!"
Natalii Siwiec: "Bądź piękna i milcz" ("Fantastyczne zjawisko")
Hannie Lis: "Uczłowieczyła się"

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10