Joanna Koroniewska z córką w Sopocie
AKPA
Poznaj historię ich miłości!
1/9
AKPA

Joanna Koroniewska jest w drugiej ciąży! Razem z Maciejem Dowborem mają córeczkę - to Janinka - teraz 8-letnia dziewczynka będzie mieć rodzeństwo! Mimo że Maciek i Joanna są teraz przykładnym małżeństwem, ich życie nie zawsze było usłane różami.

 

Pamiętacie historię ich miłości? Trudno w to uwierzyć, ale wszystko zaczęło się 14 lat temu! Dokładnie w 2003 roku zostali parą. Po drodze zaliczyli głośne rozstanie, ale ostatecznie wzięli ślub!

 

Poznajcie ich historię! Więcej zdjęć i ciekawostki z ich życia znajdziecie w naszej galerii! 

 

Zobacz też: Joanna Koroniewska jest w ciąży! Co z serialami?! Już w maju zagra w... Tak, na to wszyscy czekaliśmy!

 

Więcej: Czy Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"? Czy jej postać zostanie uśmiercona? Zapadły decyzje!

2/9
AKPA

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się w 2003 roku. Jak? Maciej przyszedł na plan „M jak miłość”, żeby przeprowadzić wywiad z Joanną. Wówczas w serialu grała Gosię - jej bohaterka miała wiele romansów i z pewnością była jedną z najgorętszych postaci tamtego okresu.

 

Czy od razu zaiskrzyło?

3/9
AKPA

Okazuje się, że nie od początku było tak kolorowo. Maciej spóźnił się na wywiad, czym od razu zraził do siebie Joannę. Co ciekawe, sam nie chciał przeprowadzić z nią wywiadu. Ostateczni pomimo wielu przeciwnościom losu okazało się, że Koroniewska i Dowbor są bardzo podobni do siebie... i to ich połączyło!

 

A jak wyglądała ich pierwsza randka?

4/9
ONS

Jak oboje wspominają, była z pewnością o wiele bardziej udana niż ich wywiad! ;) Para zakochała się w sobie po uszy i początkowo ukrywała namiętny związek przed mediami. 

5/9
Joanna Koroniewska z córką w Sopocie
ONS

W 2009 roku na świat przyszła ich córka - Janinka. Dziewczynka ma obecnie 8 lat.

6/9
AKPA

Ich życie nie było jednak usłane różami. W 2012 roku nikt się nie spodziewał, ale w ich związku zaczęło się dziać coś złego. Jak donosiły media, para się rozstała na kilka miesięcy - wydawało się wtedy, że to już koniec.

Uważam, że do rozpadu związku zawsze dwie osoby zawiniły. Rzadko są sytuacje żeby było inaczej. Potem jest problem z tym, że nie wszyscy potrafią rozstać się z klasą. Natomiast wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach zmieniło się trochę życie. Kiedyś naprawiało się sprzęty, a dzisiaj się je wyrzuca. Bardzo ważne jest to żeby przede wszystkim zapamiętać co jest w życiu najważniejsze, a myślę, że najważniejsza jest mimo wszystko, mimo tej kariery, rodzina - tak w jednym z wywiadów przekonywała Koroniewska.

7/9

Na szczęście udało się im otrząsnąć ze złych wspomnień. Koroniewska i Dowbor wrócili do siebie. Drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia (2014 rok) para powiedziała sobie sakramentalne "TAK"! Od tamtego czasu są przykładnym małżeństwem!

9/9
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
MARLENA BIELIŃSKA/ MAKATA