AKPA
Newsy

Koroniewska i Dowbor będą mieć DRUGIE dziecko! Ale ich związek nie zawsze był idealny, w 2012 roku się rozstali! Pamiętacie?

Koroniewska i Dowbor będą mieć DRUGIE dziecko! Ale ich związek nie zawsze był idealny, w 2012 roku się rozstali! Pamiętacie?
Poznaj historię ich miłości!
Joanna Koroniewska jest w ciąży
Newsy
Joanna Koroniewska jest w ciąży! Co z serialami?! Już w maju zagra w... Tak, na to wszyscy czekaliśmy!
Joanna Koroniewska jest w ciąży! Co z serialami?! Już w maju zagra w... Tak, na to wszyscy czekaliśmy!

Szykuje się wielki powrót do "M jak miłość"?

Teresa Lipowska o swoich serialowych córkach
Seriale
Teresa Lipowska zdradziła, z którą z aktorek M jak miłość pracowało jej się najlepiej - Koroniewską, a może Kożuchowską?
Teresa Lipowska zdradziła, z którą z aktorek M jak miłość pracowało jej się najlepiej - Koroniewską, a może Kożuchowską?

Teresa Lipowska opowiedziała Ilonie Łepkowskiej o swoich wspomnieniach związanych z serialem "M jak miłość". Aktorka udzieliła wywiadu-rzeki scenarzystce, który został wydany w książce pod tytułem "Nad rodzinnym albumem". Teresa Lipowska wspomina w nim początki serialu "M jak miłość" i zdradza, z kim była najbardziej związana na planie. Czy to były jej serialowe córki? Joanna Koroniewska, Dominika Ostałowska czy może Małgorzata Pieńkowska? Okazuje się, że jedną z takich osób jest Małgorzata Kożuchowska, która w serialu grała akurat jej synową.    - Pamiętam, pierwsze nakręcone sceny były między tobą a Joasią Koroniewską, grającą twoją najmłodszą córkę... - pyta Łepkowska. - Tak, tak... - Z obrazem, który ona przynosi Tobie i Witkowi... czyli raczej Barbarze i Lucjanowi.  - Bo to było czterdziestolecie naszego ślubu. Nasze pozostałe dwie córki przyjeżdżały. - Dość blisko byłam z Małgosią Kożuchowską... - Czytałaś list do Koryntian na jej ślubie. - To prawda. I bardzo bardzo się cieszę, że jej się tak pięknie ułożyło małżeństwo, że ma wreszcie dziecko, ślicznego synka... Hanka, którą grała, to była fantastyczna postać, fantastycznie wymyślona. Pamiętam jak Witek, czyli Lucjan, podniósł koszule, pokazuje jej blizny po poparzeniu, ślad, jaki pozostał, po tym jak ją ratowali z płonącego samochodu... Niesamowita scena. I to dlatego ma do ciebie taki sentyment. Bo to były historie pełne dramatyzmu, głęboko ludzkie, które budowały postacie. I ludzie to przeżywali naprawdę - powiedziała Teresa Lipowska. Jesteście zaskoczeni, że akurat Kożuchowska jest najlepiej wspominana przez Teresę Lipowską? Zobacz:  TYLKO U NAS! Koroniewska wróci do M jak miłość na pogrzeb Lucka? Łepkowska: "Myślę, że powinna..." Teresa Lipowska najlepiej wspomina swoją serialową synową w...

Joanna Koroniewska
Newsy
Joanna Koroniewska znów zostanie mamą! Wiemy, kiedy aktorka urodzi drugie dziecko!
TYLKO U NAS! Kiedy aktorka wróci do pracy?

Joanna Koroniewska spodziewa się drugiego dziecka! Jak donosi magazyn "Flesz", aktorka jest w piątym miesiącu ciąży i już w styczniu, ona i jej mąż, Maciej Dowbor, po raz drugi zostaną rodzicami! Joanna o drugim dziecku marzyła od lat i podporządkowała temu całe swoje życie zawodowe. Najpierw, w 2013 roku odeszła z "M jak miłość", a potem stale odrzucała propozycje ról w innych serialach, zostawiając sobie jedynie występy na deskach teatru. ZOBACZ:  Koroniewska pokłóciła się z Hyży?! To koniec przyjaźni? Joanna komentuje: "Dobrze, że..."   Joanna Koroniewska jest w ciąży! Jak zapewniają znajomi aktorki, Joanna Koroniewska nie żałuje, że poświęciła swoją karierę dla macierzyństwa. Asia i Maciek są bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością czekają na narodziny maleństwa – zdradziła "Fleszowi" znajoma pary.   Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córką Janiną na wakacjach. Urlop dał im w kość?   Joanna Koroniewska już w październiku idzie na urlop macierzyński. Kiedy zamierza wrócić do pracy i czy zobaczymy ją ponownie w  "M jak miłość"? Szczegóły w nowym "Fleszu".   Już w styczniu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostaną rodzicami!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner