Julia Wieniawa w seksownym garniturze Michał Szpak na konferencji Polsatu Marta Gałuszewska na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019 Sarsa na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019 Margaret w kolorowym garniturze na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Zbliża się wielkie święto polskiej piosenki! 24 maja w Sopocie rozpocznie się Polsat SuperHit Festiwal 2019. Impreza potrwa aż 3 dni! W tym czasie na scenie w Operze Leśnej widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe gwiazdy polskiej piosenki. Na liście wykonawców znalazły się takie nazwiska, jak choćby Maryla Rodowicz, Sarsa, Margaret czy też Michał Szpak. Niektórzy artyści pojawili się na konferencji inaugurującej Polsat SuperHit Festiwal 2019. Zobaczcie naszą galerię i zobaczcie, jak wypadli wasi ulubieńcy!  

1/11
Julia Wieniawa w seksownym garniturze
East News

Julia Wieniawa poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019 sprawdzi się w całkiem nowej dla niej roli. Nina Terentiew zaproponowała jej, aby została prowadzącą! Julia Wieniawa jest bardzo przejęta, ponieważ do tej pory nie występowała w roli gospodyni tak dużej imprezy. Julka razem z Maciejem Rockiem poprowadzą sobotni koncert "Radiowy Hit Roku".

Scenariusz naszego Festiwalu układa publiczność. Przedstawiamy artystów, których najchętniej słuchają nasi widzowie i których płyty pokryły się w tym roku platyną. A Julia Wieniawa jest dziewczyną, która interesuje i elektryzuje młodych ludzi. Ponad milion followersów codziennie chce wiedzieć, gdzie bywa, co je, co ma na sobie, czego słucha i z kim się spotyka (...). Sama jestem ciekawa, jak zadebiutuje w roli prowadzącej Festiwal - powiedziała "Fleszowi" Nina Terentiew.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Michał Szpak będą razem pracować! W takiej roli ich jeszcze nie widzieliście!

2/11
Michał Szpak na konferencji Polsatu
East News

Na konferencji promującej Polsat SuperHit Festiwal 2019 nie mogło również zabraknąć Michała Szpaka. Ulubieniec widzów w Sopocie wystąpi w podwójnej roli. Nie tylko zaśpiewa, ale również poprowadzi piątkowy koncert ramię w ramię z Krzysztofem Ibiszem. To będzie dla niego naprawdę duże wyzwanie! Na razie jednak Michał Szpak nie stresuje się tym. Na konferencji wyglądał na wyluzowanego i z przyjemnością pozował do zdjęć.

3/11
Marta Gałuszewska na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Na konferencji pojawiła się także wychowanka Michała Szpaka z programu "The Voice of Poland", Marta Gałuszewska. Artystka, mimo złamanej nogi, nie odpuściła takiej imprezy. Marta wystąpi w Sopocie drugiego dnia festiwalu. 

4/11
Sarsa na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Powraca dawno niewidziana Sarsa! Artystka podczas konferencji zaprezentowała swoją odmienioną twarz. Sarsa wyglądała naprawdę elegancko w gustownym, czarno-białym garniturze. Piosenkarka zrezygnowała też ze swoich charakterystycznych "rogów" na rzecz falowanych, rozpuszczonych włosów. Podoba wam się w takim wydaniu?

5/11
Margaret w kolorowym garniturze na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Margaret również postawiła na garnitur. Piosenkarka, w przeciwieństwie do Sarsy, postanowiła jednak zaszaleć z kolorami. Do oversize'owego kompletu dobrała torebkę w równie intensywnym kolorze. Margaret pojawi się w Sopocie podczas drugiego dnia. 

6/11
Zenek Martyniuk na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Zenek Martyniuk zostanie specjalnie uhonorowany podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019. Król disco polo drugiego dnia imprezy zagra bowiem pełen koncert zatytułowany "Wierzę w miłość". 

Zobacz także: Jak dobrze znasz największe polskie hity? Trudny QUIZ! Od Ireny Santor przez Korę do Michała Szpaka!

7/11
Kasia Stankiewicz na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019 pojawiła się także Kasia Stankiewicz. Była gwiazda Varius Manx postawiła na kobaltową kreację, która odsłoniła jej zgrabne nogi. Ta stylizacja to strzał w dziesiątkę! 

8/11
Sławomir i Kajra na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019 nie zabraknie także ulubieńca widzów, czyli Sławomira. Artysta zaprezentuje w Sopocie swoje najnowsze hity, na czele z "Miłością w Zakopanem". Na konferencji towarzyszyła mu również żona, Kajra, bez której nie wyobraża sobie żadnego występu!

9/11
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Na konferencji pojawił się także inny znany duet. Co ciekawe, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz pierwszy będą pracowali razem! Małżonkowie zostali gospodarzami "Studia Superhit Festiwal", gdzie za kulisami będą rozmawiali z gwiazdami występującymi na scenie. Jesteście ciekawi, jak wypadną?

10/11
Paulina Sykut-Jeżyna na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

Na konferencji pojawiła się także Paulina Sykut-Jeżyna, która od lat pracuje przy imprezie Polsat SuperHit Festiwal. Pogodynka jak zwykle prezentowała się bardzo elegancko. Lubicie jej styl?

11/11
Gromee na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News

O dobry nastrój na festiwalu w Sopocie zadba także Gromee. Muzyk z pewnością zaprezentuje swoje największe hity. Kto wie, może przygotował jakieś nowości?