To będzie dla nich nie lada wyzwanie! Jak donosi "Flesz", Julia Wieniawa i Michał Szpak będą razem pracować! Już pod koniec maja aktorka i wokalista zadebiutują w Sopocie w zupełnie nowej roli. Jakiej? Oboje poprowadzą Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie! Michała zobaczymy w duecie z Krzysztofem Ibiszem pierwszego dnia festiwalu, czyli 24 maja. Z kolei Julka razem z Maciejem Rockiem będą gospodarzami sobotniego koncertu Radiowy Hit Roku 25 maja. Skąd ten wybór?

Reklama

Julia Wieniawa prowadzącą Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

Dlaczego Polsat zdecydował się powierzyć rolę prowadzącej właśnie Julii Wieniawie? Okazuje się, że był to wybór samej dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew. Jak uzasadniła swoją decyzję?

Scenariusz naszego Festiwalu układa publiczność. Przedstawiamy artystów, których najchętniej słuchają nasi widzowie i których płyty pokryły się w tym roku platyną. A Julia Wieniawa jest dziewczyną, która interesuje i elektryzuje młodych ludzi. Ponad milion followersów codziennie chce wiedzieć, gdzie bywa, co je, co ma na sobie, czego słucha i z kim się spotyka. Ja zaś jestem zafascynowana jej aktorstwem w naszym nowym serialu „Zawsze warto”, który pokażemy już jesienią. Gra tam jedną z głównych ról w sposób prawdziwy, przejmujący i nie pozostawiający wątpliwości, że wybrała dobry zawód. Sama jestem ciekawa, jak zadebiutuje w roli prowadzącej Festiwal - powiedziała "Fleszowi" Nina Terentiew.

Niewykluczone, że nad morze Julia przyjedzie ze swoim nowym chłopakiem, Aleksandrem Baronem. Aktorka i muzyk spotykają się od kilku tygodni i już nie ukrywają się ze swoim uczuciem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, para zostanie nad morzem kilka dni, by odpocząć. Jak donosi "Flesz", majówkę zakochani spędzą osobno. Dlaczego? Wieniawa zarezerwowała ten czas na obóz jogi, na który jedzie z koleżankami.

Więcej o Julii Wieniawie i Aleksandrze Baronie oraz Michale Szpaku przeczytasz w nowym "Fleszu"

Party.pl

Julia Wieniawa do Sopotu przyjedzie z Baronem?

Zobacz także

Michał Szpak nie tylko poprowadzi festiwal. Na scenie zaśpiewa też swoje przeboje

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama