cała rodzina królewska grupowe zdjęcie
East News
Kto jest w ciąży?
1/5
cała rodzina królewska grupowe zdjęcie
East News

 

Rodzina królewska przeżywa prawdziwe baby boom! Dopiero co w 2018 roku księżna Kate i książę William powitali na świecie swoje trzecie dziecko, a za chwilę Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego. Okazuje się jednak, że to nie koniec, bo teraz z kolei zagraniczne media donoszą o kolejnej ciąży na królewskim dworze. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, kto tym razem spodziewa się dziecka. Ta wiadomość was zaskoczy!

 

Zobacz: Brat księżnej Kate ciężko chory! Opowiedział gazecie o swoim cierpieniu

2/5
księżniczka Eugenia
East News

 

Nie, niestety, nie chodzi o czwartą ciążę księżnej Kate. Tym razem brytyskie media donoszą, że to księżniczka Eugenia jest w pierwszej ciąży!

 

Zobacz: Taki ziąb, a ona... Czy Meghan Markle naraziła zdrowie swojego dziecka?

3/5
księżniczka Eugenia
East News

 

Przypomnijmy, że księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank niedawno wzięli ślub. Ceremonia odbyła się 12 października 2018 roku.

 

Zobacz: Książę Karol namawiał Williama, żeby zerwał z Kate! Padły szokujące słowa

4/5
księżniczka Eugenia
East News

 

Nie jest tajemnicą, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zaraz po ślubie zaczynają stara się o dziecko. Podobno trwają już zakłady bukmacherskie, że dziecko Eugenii urodzi się jeszcze w tym roku! 

 

Zobacz: Księżna Kate nie zawsze była taka szczupła! Mamy zaskakujące zdjęcia sprzed lat!

5/5
księżniczka Eugenia
East News

 

Na razie niestety dwór królewski nie potwierdził tej radosnej nowiny. A wy jak sądzicie, księżcznika Eugenia faktycznie jest w ciąży? 

 

Zobacz: Czy dziecko Meghan i Harry'ego zasiądzie kiedyś na tronie? Wszystko, co musicie wiedzieć o nowym członku rodziny królewskiej