Kogel Mogel - trudny QUIZ Ilona Łepkowska o Kogel Mogel 3 Pies Ewy Kasprzyk wystąpi w filmie Kogel Mogel Mikołaj Roznerski zagra Piotrusia w "Kogel Mogel 3"
Kogel Mogel - trudny QUIZ
Poznaj szczegóły!
1/4
Kogel Mogel - trudny QUIZ

 

Jeśli Polacy mieliby wybierać swoją ulubioną komedią, jesteśmy pewni, że obie części filmu "Kogel Mogel" byłyby w ścisłej czołówce. Wieść o tym, że powstaje trzecia część, elektryzuje więc wszystkich! Ilona Łepkowska, która napisała już scenariusz, na swoim Facebooku zdradziła kolejne szczegóły dotyczące kontynuacji przygód Kasi Solskiej. Wiemy już, jaki tytuł będzie nosiła kolejna część "Kogla Mogla" oraz kto go wyreżyseruje! Poznajcie szczegóły!

 

Zobacz także: Scenariusz gotowy! Kiedy premiera "Kogla-mogla 3"? Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły!

 

2/4
Ilona Łepkowska o Kogel Mogel 3

 

Ilona Łepkowska zdradza, że zdjęcia do Kogla Mogla 3 za chwilę się rozpoczną! A film będzie nosił tytuł "Misz-masz czyli Kogel Mogel 3". Reżyserią zajmie się zaś syn Radosława Piwowarskiego, Kordian:

Niby powoli, ale jednak coraz szybciej zbliża się TEN moment - rozpoczęcie zdjęć do filmu "Misz-masz czyli kogel mogel 3". Trzymaliśmy to dotąd w tajemnicy, ale pora zacząć odsłaniać karty. Dziś pierwsza z całej, bogatej talii - REŻYSER.Miło mi obwieścić, że trzecią część "Kogla mogla" wyreżyseruje Kordian Piwowarski. Zbieżność nazwisk nie przypadkowa - to syn Radosława Piwowarskiego, autora "Pociągu do Hollywood", "Marcowych migdałów" czy "Kolejności uczuć"... Trzymam kciuki!

Zobacz: "Kogel Mogel" w telewizji! Co się stało z Piotrusiem? Jakie wpadki w filmie znaleźli widzowie? Sprawdź!

3/4
Pies Ewy Kasprzyk wystąpi w filmie Kogel Mogel
Instagram

 

Już teraz plotkuje się o obsadzie aktorskiej. Pewne miejsce ma Ewa Kasprzyk, czyli serialowa Basia Wolańska oraz jej pies, Shakira. Niedawno sporo mówiło się o udziale Mikołaja Roznerskiego, który miałby wcielić się w rolę dorosłego już Piotrusia. Pewnikiem jest też występ Grażyny Błęckiej Kolskiej (Kasia Solska). W 3. części ma pojawić się jednak mnóstwo nowych postaci:

 

Pojawi się między innymi syn Kasi i Pawła oraz córka państwa Wolańskich. Nie pisałam tych ról z myślą o nikim konkretnym, dlatego będzie casting. Kandydaci do nowych twarzy w „Koglu-Moglu 3” będą więc wymagali kilku przesłuchań, żebyśmy na koniec wraz z producentem Tadeuszem Lampką byli pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru - mówiła Ilona Łepkowska rozmowie z Faktem. 

Zobacz: Przyczyny zgonu aktora filmu „Kogel-mogel’’, Dariusza Siatkowskiego, nigdy nie zostały wyjaśnione! Dziś 9. rocznica jego śmierci

4/4
Mikołaj Roznerski zagra Piotrusia w "Kogel Mogel 3"

 

Wybierzecie się do kin? My na pewno! ;)

Zobacz: Trudny quiz z Kogla Mogla! 5/10? to już mistrzostwo!