Klaudia Kulawik z Mam talent. Jak teraz wygląda?
Klaudia Kulawik z Mam talent. Jak teraz wygląda?
East News

Pamiętacie Klaudię Kulawik, która ponad dziesięć lat temu omal nie wygrała show TVN "Mam talent"? Klaudia była słodką dziewczynką z wielkim głosem, który zapadł w pamięć szczególnie Agnieszce Chylińskiej. Klaudia zaśpiewała wówczas "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena. Jej głos w połączeniu ze świeżością zapewnił jej ostatecznie drugie miejsce.

Zobacz także: Sylwia z "Love Island" pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Wszyscy wróżyli Klaudii wielką karierę. Co teraz u niej słychać? Jak się zmieniła? Co z jej karierą muzyczną? Sprawdźcie poniżej!

Zobacz: Perfekcyjna Pani Domu nie zawsze była taka piękna

1/6
Klaudia Kulawik z Mam talent. Jak teraz wygląda?
East News

Klaudia Kulawik jako kilkunastoletnia dziewczynka podbiła serca widzów "Mam talent". Programu ostatecznie nie wygrała, ale i tak udziałem w show otworzyła sobie drzwi do kariery. Klaudia ukończyła British and Irish Modern Music Institute w Londynie, a niedawno zaprezentowała swój nowy materiał muzyczny.

Posłuchajcie "WOMAN PHENOMENALLY":

2/6

Klaudia Kulawik powoli staje się prawdziwą influencerką na Instagramie. Nic dziwnego! Jej profil jest naprawdę bardzo estetyczny. Klaudia prezentuje na nim m.in. swoje stylizacje, choć i tak główną rolę odgrywa na nim oczywiście muzyka.

3/6

Klaudia Kulawik uwielbia podróże, dlatego dzieli się pięknymi zdjęciami z miejsc, które odwiedza. 

4/6

Kiedy patrzymy na nowe zdjęcia Klaudii Kulawik, trudno nam uwierzyć, że od jej udziału w "Mam talent" minęło już 10 lat! Klaudia ma teraz 22 lata i jest piękną kobietą.

5/6

Klaudia Kulawik założyła swoje konto na Instagramie w 2018 roku, od tego czasu grono jej fanów cały czas rośnie. Myślicie, że Klaudia po udanym występie w "Mam talent" 10 lat temu, ma jeszcze szansę wypłynąć ponownie?

6/6
Klaudia Kulawik z Mam talent. Jak teraz wygląda?
East News

Naszym zdaniem, Klaudia Kulawik wyrosła na naprawdę piękną kobietę. Kiedy patrzymy na jej stare zdjęcia, trudno nam uwierzyć, że od jej udziału w "Mam talent" minęło już tyle lat!

 

Więcej na temat Klaudia Kulawik Mam Talent