Party Stories
Klaudia El Dursi, jak wyglądała 10 lat temu?
Instagram
Newsy

Klaudia El Dursi z "Top Model" ma bogate doświadczenie w show-biznesie! Nigdy nie zgadniecie, w czym zagrała!

Klaudia El Dursi to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek nowej edycji "Top Model". Początkowo została przedstawiona jako niespełniona modelka, która bardzo wcześnie została mamą i nie mogła zrobić kariery. Sympatyczna i energiczna dziewczyna mówiła w swoim pierwszym wystąpieniu w "Top Model":

Bycie modelką zawsze było gdzieś obok mnie, ponieważ wyróżniałam się urodą spośród innych dzieci.Zaczepiali moją mamę "Pani córka powinna być modelką". Pojawiali się jacyś fotografowie, którzy przekabacali moją mamę, żebym wzięła udział w jakiś sesjach zdjęciowych i tak też się działo - mówiła Klaudia.

30-letnia uczestniczka błyskawicznie podbiła serca jurorów i jako pierwsza w programie dostała nawet Złoty Bilet, dzięki któremu od razu trafiła do domu modelek, omijając boot camp. Ta nieco bajkowa historia niestety szybko zamieniła się w spory skandal. Wyszło bowiem na jaw, że Klaudia ma spore doświadczenie w modelingu - pojawiła się m.in. na okładce kolumbijskiego Playboya w 2008 roku! Teraz z kolei okazuje się, że Klaudia El Dursi wystąpiła także w wielu produkcjach zarówno telewizyjnych, jak i filmowych. Zobaczcie poniżej, gdzie zagrała!

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi jest na Zanzibarze z rodziną. Jak synowie radzą sobie ze szkołą?

Klaudia El Dursi od dawna robi karierę

Sporym zaskoczeniem dla wielu widzów "Top Model" może być fakt, że dla Klaudii El Dursi show-biznes nie jest taką nowością, jak mogłoby się początkowo wydawać. Klaudia już od dawna próbowała zrobić karierę i jak się okazuje, udało jej się załapać do wielu polskich produkcji. 30-letnia modelka zagrała m.in. w filmie "Jak się pozbyć cellulitu?" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza, gdzie wcieliła się w jedną z trzech żon Jerry'ego. Klaudię można było także podziwiać w serialu TVN "Prosto w serce" w 24. odcinku, gdzie zagrała Esperanzę Munos, żonę ambasadora Republiki Argentyny. Była także żoną "Grubego" w filmie "Chrzest" z 2010 roku.

Spodziewaliście się tego? 

Klaudia El Dursi jako żona "Grubego"

Klaudia el Dursi w filmie
filmpolski.pl

Klaudia w serialu "Prosto w serce"

Klaudia El Dursi
filmpolski.pl

Teraz Klaudia chce podbić branżę mody

Klaudia El Dursi z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Piróg będzie w Top Model czy nie?
Newsy
Tylko u nas! Michał Piróg zdradza tajemnice "Top Model". Za kulisami bywało OSTRO!

  Już jesienią na antenę TVN po 2-letniej przerwie powróci uwielbiany przez widzów program "Top Model". Po raz kolejny przed jurorami zaprezentują się osoby, które marzą o karierze w modelingu. Tym razem jednak zasady programu zostały nieco złagodzone. Zniesiono limit wieku oraz... wzrostu! Jurorzy przymkną także oko na dodatkowe kilogramy, jeśli tylko zauroczy ich osobowość potencjalnego kandydata lub kandydatki na modelkę. A jak było w poprzednich edycjach "Top Model"? Michał Piróg w rozmowie z party.pl zdradził nieco pikantnych szczegółów zza kulis show. Czasami bywało naprawdę ostro... Zobaczcie nasze wideo, aby przekonać się, co Michał Piróg miał na myśli!   POLECAMY: Polka zwyciężyła w brytyjskim "Top Model"! Powtórzy sukces Anji Rubik?   Michał Piróg jest obecny w "Top Model" od samego początku

Klaudia El Dursi, jak wyglądała 10 lat temu?
Instagram
Newsy
10 lat temu miała "pyzatą" twarz! Klaudia El Dursi z "Top Model" nie zawsze tak wyglądała

Klaudia El Dursi (30 l.) to uczestniczka ósmej edycji programu "Top Model", która wzbudza najwięcej emocji ze wszystkich uczestników. Dlaczego? Klaudia od początku stała się ulubienicą jurorów - dostała złoty na castingu "złoty bilet", który zagwarantował jej przejście do właściwej części programu bez brania udziału w kolejnych konkurencjach. Zobacz też:  Klaudia El Dursi z Top Model znów hejtowana w sieci! "Jest na to za stara i nie ten typ urody"! Ale nie tylko "złoty bilet" wywołał tyle emocji. Klaudię część internautów podejrzewała o... oszukiwanie. W castingu Klaudia chciała przekonać, że jest nieśmiała oraz niepewna siebie i wstydzi swojego ciała. Internauci od razu znaleźli dowody na to, że nie do końca jest to prawda. Okazało się bowiem, że Klaudia była modelką... "Playboya", a odważne sesje zdjęciowe to jej drugie imię. Przyznać jednak trzeba, że oryginalna uroda Klaudii ( Klaudia urodziła się w Polsce, ale jej tata pochodzi z Libii ) na pewno wyróżnia ją z tłumu. Zobaczcie, jak Klaudia wyglądała około 10 lat temu!    

Klaudia El Dursi portret
Instagram
Newsy
Klaudia El Dursi z "Top Model" była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego! W programie nawet zatańczyła na rurze!

Klaudia El Dursi to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 8. edycji " Top Model ", a może nawet wszystkich poprzednich! Klaudia od razu wzbudziła spore emocje wśród widzów, bo jako jedyna dostała złoty bilet do domu modelek, a także szybko popadła w konflikt z Kingą Wawrzyniak, która zaczęła ją oczerniać przed innymi uczestnikami .  Nic więc dziwnego, że widzowie zaczęli interesować się Klaudią i odkryli, że 30-letnia uczestniczka "Top Model" znacznie wcześniej próbowała swoich sił w show-biznesie - brała m.in. udział w sesji dla "Playboya", a także... była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego! Przeczytajcie więcej poniżej. Klaudia El Dursi wodzianką u Wojewódzkiego Klaudia El Duris od dawna chciała zrobić karierę w show-biznesie i to idąc różnymi drogami. Sesje zdjęciowe to nie wszystko, bo modelka była także wodzianką u Kuby Wojewódzkiego, co zauważył jeden z jej fanów: Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam wodzianka Klaudia -  napisał fan Klaudii. Co ciekawe, serwis plotek.pl dotarł do starych nagrań z udziałem Klaudii i jak się okazało, modelka nie tylko podawała wodę gościom, a raz nawet zatańczyła na rurze według wskazówek Piotra Galińskiego, ówczesnego jurora "Tańca z Gwiazdami"! Teraz Klaudia El Dursi pozytywnie wspomina czas pracy u Kuby Wojewódzkiego.  To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki  Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy - powiedziała Klaudia El Dursi w rozmowie z Plotkiem. Klaudia przyznała również, że była wodzianką tylko przez jeden sezon, a potem zrezygnowała z nagrań, bo...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner