Klara Lewandowska, Anna Lewandowska Anna Lewandowska i Klara Lewandowska Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram
1/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram

 

Nie od dziś wiadomo, że Anna Lewandowska jest nie tylko trenerką i zna się zarówno na ćwiczeniach, jak i zdrowym odżywianiu, ale także doskonale orientuje się w trendach. Gwiazda coraz częściej sięga po modne stylizacje, seksowne kreacje, a przede wszystkim uwielbia drogie i markowe ciuchy. W jej szafie można znaleźć stroje z kolekcji takich marek, jak: Balenciaga, Fendi, Isabel Marant czy Louis Vuitton. Na strojach swojej córeczki Klary Anna Lewandowska też nie oszczędza. Właśnie pokazała jesienny look Klarci, w którym główne skrzypce grają bardzo drogie kalosze. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Klara Lewandowska u fryzjera! To najsłodsze, co dziś zobaczysz!

 
2/5
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska uwielbia stroić Klarę, jak każda mama. Co ciekawe, stylizacje córeczki trenerki stają się już nawet inspiracją. Inne mamy, które obserwują profil Anny Lewandowskiej chętnie kupują swoim pociechom te same stroje. Tym razem jednak może być im ciężko wzorować się na najnowszym looku Klary.

 

Zobacz: Klara Lewandowska w różowym dresie spaceruje z tatą. Uwaga! Burza wokół stylizacji Roberta

3/5
Klara Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska kupiła bowiem córeczce... kalosze marki Hunter! Za taki model dla dziecka trzeba zapłacić około 269 złotych! 

 

Zobacz: Klara Lewandowska lepiej ubrana od mamy, Meghan Markle, Sylwia Przybysz czy Sylwia Lipka? Plebiscyt na najlepszą stylizację tygodnia!

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Nie da się ukryć, że to duży wydatek jak na buty, z których dziecko za chwilę wyrośnie.

 

Zobacz: Klara w „Tańcu z Gwiazdami”? Anna Lewandowska pokazała filmik z tańczącą córką! Zobaczcie, do jakiej muzyki tańczy Klara

5/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

A wy uważacie, że warto kupować drogie i markowe stroje dzieciom? 

 

Zobacz: Liam Szczęsny i Klara Lewandowska kibicują swoim tatom! Które maleństwo wypadło bardziej słodko? ;)