najlepsze stylizacje tygodnia
Instagram

Czas wybrać najlepszą stylizację minionego tygodnia! Tym razem wybór jest naprawdę trudny, bo każda z gwiazd zachwyca, a szczególnie Klara Lewandowska w uroczej sukience. Możecie jednak wybierać jeszcze pomiędzy lookami Anny Lewandowskiej, Sylwii Przybysz, Meghan Markle, Sylwii Lipki i Kingi Rusin. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

 

Oto najlepsze stylizacje na jesień! Te gwiazdy wiedzą, co w trendach piszczy. Meghan Markle pojawiła się publicznie po kilku tygodniach nieobecności. Nie oszukujmy się - nikt nie potrafił oderwać od niej wzroku! Meghan postawiła na odcienie koloru zielonego, które doskonale współgrały z jej urodą. Do tego wybrała skórzaną ołówkową spódnicę, która jest hitem. Z kolei ostatnio Anna Lewandowska kibicowała swojemu mężowi w marynarce w kratę, czyli wzorze, który jest jednym z najgorętszych w tym sezonie. Kinga Rusin zwróciła naszą uwagę luźnym płaszczem z dużym kołnierzem.

 

Zobacz: Anna Lewandowska na meczu Roberta w eleganckiej stylizacji! Nerka droższa niż marynarka!

 

Coś czujemy, że jednak ani Meghan Markle ani Anna Lewandowska czy Kinga Rusin nie mają szans ze stylizacją Klary Lewandowskiej! Klarcia kocha sukienki, a tym razem zaprezentowała się światu w uroczej różowej sukience.  Sylwia Przybysz natomiast śledzi trendy i wie, że wzór skóry węża, to obok cętek i kraty największy hit sezonu. Sylwia Lipka nie poczuła za to jeszcze jesieni. Na swoim profilu na Instagramie pokazała się w ogrodniczkach i dżinsowej kurtce. 

 

Zobacz: Liam Szczęsny i Klara Lewandowska kibicują swoim tatom! Które maleństwo wypadło bardziej słodko? ;)

 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Instagram
Klara Lewandowska
Klara Lewandowska w sukience
...
Instagram
Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
...
Instagram
Meghan Markle
Meghan Markle
...
East News
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Klara Lewandowska...
Sylwia Lipka...
Meghan Markle...
Kinga Rusin...
Anna Lewandowska...