Anna Lewandowska z tańczącą Klarą
ONS.pl

Klara w „Tańcu z Gwiazdami”? Anna Lewandowska pokazała filmik z tańczącą córką! Zobaczcie, do jakiej muzyki tańczy Klara

Anna Lewandowska z tańczącą Klarą
ONS.pl

 

Anna Lewandowska często na Instagramie pokazuje małą Klarę. Co prawda córeczka pojawia się na zdjęciach czy filmach, ale zawsze w taki sposób, by nie była widoczna jej twarz.

Tym razem trenerka opublikowała filmik, na którym Klara tańczy w rytm muzyki. Dziewczynka uroczo buja się i kręci do piosenki... Whitney Houston „I have nothing”, którą doskonale znamy z filmu „Bodyguard”.

To nie pierwsze taneczne występy Klary, ale jak wiadomo dzieci kochają tańczyć, więc pewnie z czasem będziemy mieli okazje oglądać ich coraz więcej. 

 

Zobacz: Dres? Zawsze i wszędzie! Sprawdź, gdzie Ania Lewandowska kupiła swój za prawie 500 zł!

 

Anna Lewandowska, jak każda mama, uwielbia chwalić się swoją córką. Jednak w odróżnieniu od wielu gwiazd, publikując zdjęcia dziecka, dba jednocześnie o jej prywatność i bezpieczeństwo. Na zdjęciach nie zobaczymy twarzy dziewczynki, ujęcia są zawsze prezentowane w taki sposób, że widać jedynie postać dziecka z tyłu, w czapce czy kapturze.

Do gwiazd, które zdecydowały się pokazywać swoje dzieci w mediach społecznościowych należą Natalia Siwiec i Olga Frycz, która niedawno urodziła córkę i już opublikowała zdjęcie dziecka na instagramie. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska-fans (@lewandowska_fanpage)

 

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska w sukience Sugarfree

Anna Lewandowska
Instagram

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06