Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski mają miliony fanów na całym świecie i na brak popularności oraz wsparcia ze strony swoich miłośników z pewnością narzekać nie mogą. Jednak jesteśmy pewni, że dwie małe istotki są ich najwierniejszymi kibicami! Mowa oczywiście o ich pociechach, czyli Liamie Szczęsnym i Klarze Lewandowskiej. Nikt tak jak oni, nie kibicuje Wojciechowi i Robertowi! Ale które maleństwo robi to bardziej słodko? ;)

 

Więcej przeczytacie poniżej.

 

Zobacz: Klara Lewandowska jako modelka w przesłodkim komplecie w króliczki! Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje!

Klara Lewandowska ma już ponad rok i na pewno nie przegapiła żadnego meczu swojego taty. Anna Lewandowska razem z Klarą kibicuje Robertowi za każdym razem, gdy gra na boisku. Dziewczyny zawsze są odpowiednio wystylizowane - jeśli Robert gra akurat w reprezentacji, to w strojach mamy i córki nie brakuje barw narodowych. Klarcia ma nawet koszulkę z numerem swojego taty i oczywiście z nazwiskiem.

 

Zobacz: Klara Lewandowska zostanie tancerką? Ania pokazała przesłodkie nagranie!

 

Liam Szczęsny dopiero wkracza w świat piłki nożnej. Synek Mariny i Wojciecha Szczęsnych przyszedł na świat 30 czerwca, ma więc zaledwie 4 miesiące. Nie przeszkadza mu to jednak w kibicowaniu, w końcu wiek dla prawdziwego fana piłki nożnej nie ma znaczenia. ;) Ostatnio Marina pokazała, jak razem z synkiem kibicuje Wojciechowi. Liam, tak jak Klara, ma koszulkę z numerem swojego taty i nazwiskiem. 

 

Zobacz: "Lecimy do taty" Marina pokazała urocze zdjęcie z Liamem tuż przed startem samolotu. Fani zachwyceni