Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają możliwość spełnić niemal każde zabawkowe marzenie swoich dzieci, jednak starają się znać umiar. Dzieci pary mają pokoje dziecięce pełne pięknych, ekologicznych i zachwycających zabawek. Anna Lewandowska zwraca uwagę, żeby jej dzieci otaczały się wartościowymi przedmiotami, ale jednak świetnie się bawiły. Najnowsza zabawka Klary sprawiła jej na tyle radości, że jej mama zdecydowała się pochwalić fanom, jak bardzo jej córka jest zadowolona. Jak się okazało Klarę uszczęśliwiła klasyczna zabawka, którą ma większość dzieci. Spodziewalibyście się?

Reklama

Anna Lewandowska pokazała ulubioną zabawkę Klary!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zwracają uwagę na to, jakie zabawki kupują swoim dzieciom. Anna Lewandowska uwielbia zabawki ekologiczne i takie, dzięki którym dziewczynki mogą uczyć się czegoś nowego. Czasem to rodzice spełniają swoje marzenia, kupując zabawki pociechom i tak było w przypadku domku ogrodowego, o którym Anna i Robert marzyli, gdy byli dziećmi, a teraz mogli sprezentować go swoim córkom. Cena ogródkowej nieruchomości zaskoczyła wówczas fanów.

O ile domek do zabawy nie jest rzeczą, którą posiada każde dziecko, tak najnowsza zabawka Klary jest absolutnym hitem każdego dzieciństwa. Bo kto z nas nie lubił jeździć na... hulajnodze! Klara dostała właśnie piękny model. Anna Lewandowska przyznała, że jej córka jest bardzo szczęśliwa i pokazała córkę podczas zabawy!

- Klara najszczęśliwsza! Hulajnoga ze świecącymi kółkami. No i te skrzydła Aniołka - zachwyca się trenerka.

annalewandowskahpba/Instagram

Zobacz także: Anna Lewandowska na samotnych wakacjach z córkami! "Urlop pt. Mama z dziećmi"

Hulajnoga Klary jest jednak bardzo wyjątkowa. Jest to co prawda klasyczny model hulajnóg dla dzieci firmy Micro, jednak kółka pojazdu młodej Lewandowskiej ślicznie świecą. Do tego dziewczynka ma dopasowane wstążki do kierownicy w różnych kolorach. Z takim dziewczyńskim motywem jazda na hulajnodze sprawia Klarze jeszcze większą radość. Na dodatek dziewczynka ma śliczne skrzydełka Aniołka, a wiemy już z innych zdjęć Anny Lewandowskiej, że Klara uwielbia przebierać się za wróżkę!

Zobacz także
annalewandowskahpba/Instagram

Zobacz także: Robert Lewandowski uczesał Klarę... odkurzaczem. Przy okazji pokazał twarz Laury!

Reklama

Anna Lewandowska nie raz pokazywała uroczy pokoik swoich córek. Pomieszczenie jest jasne i przestrzenne i wcale niewypełnione po brzegi zabawkami i minimalistyczne. Klara i Laura mają jednak swoje ulubione przedmioty, które towarzyszą im nawet podczas dalekich podróży. Trzeba przyznać, że dziewczynki mają naprawdę piękne zabawki!

Instagram @annalewandowskahpba
Reklama
Reklama
Reklama