Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary. Co za minimalistyczny wystrój!

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska na Instagramie jednej ze swoich marek zaprezentowała zdjęcie pokoju Klary. Wnętrze urządzone jest w minimalistycznym stylu i dominują w nim dwa kolory: biel i pudrowy róż. Okazuje się, że dziewczynka jest fanką gotowania podobnie, jak jej mama. Ma wszystkie niezbędne sprzęty, aby przygotować posiłek - oczywiście zabawkowe. Tylko spójrzcie, jak Klara Lewandowska gotuje na swojej drewnianej kuchence. Uroczy widok!

Jak wygląda pokój Klary Lewandowskiej?

W pokoju Klary Lewandowskiej  dominuje biel i naturalne drewno. Większość zabawek jest ekologiczna i wykonana z drewna.  O pokoju można powiedzieć, że jest urządzony w duchu Montessori bez krzykliwych kolorów. Jednak pudrowy róż podkreśla to, że mieszka w nim dziewczynka. 

Klara Lewandowska jest już prawie trzylatką, a to oznacza, że jej zabawy są coraz bardziej świadome i często naśladuje w nich to,  co widzi wokół siebie. Jak wiadomo Anna Lewandowska uwielbia gotować i spędza dużo czasu w kuchni, szczególnie teraz, kiedy przebywa w domu podczas kwarantanny, nic więc dziwnego, że Klara naśladując mamę gotuje na swojej zabawkowej drewnianej kuchni. Ma tam wszystkie niezbędne produkty. 

Zdrowe przekąski Klary Lewandowskiej!

Anna Lewandowska pokazała też, co Klara je jako przekąskę w ciągu dnia. Na tacy w kształcie królika zobaczymy słynne już kulki mocy, jabłka, mandarynki, marchewki pokrojone w słupki i suszone owoce. Trenerka przywiązuje ogromną wagę do zdrowej diety całej rodziny i widać, że jej córka też od najmłodszych lat nabiera dobrych nawyków żywieniowych. Brawo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Proszące spojrzenia, kolorowe talerze czy opowieści o ulubionych bohaterach i ich smakołykach 🤪 Każdy z nas, rodziców, próbował różnych sposobów na małych niejadków 😉 Jedne się sprawdziły, a inne nie do końca... My, rodzice, musimy się wspierać 🙌🏻 i dzisiaj na blogu znajdziecie wpis Ani @annalewandowskahpba ze wskazówkami, które mogą zachęcić nasze maluchy do jedzenia 🍴 . . Macie jakieś swoje sposoby? Dajcie nam znać w komentarzach ☺️ . . 🆙 Link w BIO!🆙 . . 📝 @annalewandowskahpba 📷 @szulcworks . . #baby #child #kids #healthymeal #mealsforkids #receipe #dziecko #maluch #zdrowie #zdrowienatalerzu #przepisydladzieci #annalewandowska #babybyann

Post udostępniony przez Baby by Ann (@babybyann)

Kuchenka Klary Lewandowskiej to wspaniała zabawka dla dzieci!

Klara Lewandowska i jej zabawkowa kuchnia
Instagram

Anna Lewandowska na kwarantannie
Instagram

Zabawy Klary z Robertem Lewandowskim!

Klara Lewandowska
Instagram

 

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58