Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pokazała minimalistyczny pokój Klary. Jest przestrzennie i nie ma zbyt wielu zabawek! 

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska zdradziła, jak urządziła pokój swojej córki Klary. Jest wyjątkowo minimalistycznie, ale modnie. Przy łóżku dziewczynki stoi rattanowy fotel z białą miękką poduchą. Dziewczynka korzysta z  praktycznego łóżeczka, które rośnie razem z dzieckiem od niemowlaka. Na ścianie ma minimalistyczną tapetę w kropeczki oraz jedną półkę z książeczkami i dwie skromne lampki w kształcie latających balonów. Wszystko utrzymane jest spokojnej pastelowej kolorystyce z dominacją bladego różu i bieli.  Anna Lewandowska twierdzi, że od roku wybiera minimalizm i inspiruje się znaną na całym świecie Marie Kondo, japońską autorką książek oraz gospodynią programów telewizyjnych np. na Netflix. 

Jakie zabawki dla córek wybiera Anna Lewandowska? Tak wygląda pokój Klary Lewandowskiej

Zastanawiam się, kto bardziej kocha te króliczki.... Od urodzenia stawiam na rozwojowe zabawki i te przyjazne środowisku - napisała Anna, pokazując sporą kolekcję  pluszowych przytulanek.

Trenerka  wielokrotnie opowiadała w wywiadach, że lubi wszystkie postacie z bajki o "Kubusiu Puchatku". Może jej ulubioną postacią jest właśnie rezolutny królik? Wszystkie zabawki dziewczynek wyglądają na wykonane z materiałów przyjaznych środowisku: papier, tektura, drewno, bawełna.  Laura i Klara mają więc drewnianą kuchenkę oraz drewniany domek dla lalek. Anna Lewandowska unika plastikowych zabawek. 

Od roku stosujemy metodę Marie Kondo (jesteśmy w dalszym ciągu  procesie zmian). Minimalizm, przemyślane zakupy, zabawki dla dzieci przyjazne środowisku, zabawki rozwojowe. Za miesiąc roczek Laurki, czwarte urodziny  Klary. Macie pomysły?

Anna Lewandowska poprosiła swoich fanów o pomoc w wybraniu prezentów (ekologicznych!), ponieważ już za miesiąc obie jej córeczki obchodzą urodziny.

Zobacz także: Klara ma imię po... mamie! A Laura? Nie uwierzycie, kto je podpowiedział

Klara ma dużo pluszowych zabawek z naturalnych materiałów w pastelowych kolorach.

Anna Lewandowska pokazała pokoik Klary Lewandowskiej
INSTAGRAM

Anna Lewandowska pokazała jak wygląda pokój Klary. Jest urządzony w minimalistycznym stylu według metod Marie Kondo. 

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary
INSTAGRAM

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48