Anna Lewandowska zdradziła, jak urządziła pokój swojej córki Klary. Jest wyjątkowo minimalistycznie, ale modnie. Przy łóżku dziewczynki stoi rattanowy fotel z białą miękką poduchą. Dziewczynka korzysta z praktycznego łóżeczka, które rośnie razem z dzieckiem od niemowlaka. Na ścianie ma minimalistyczną tapetę w kropeczki oraz jedną półkę z książeczkami i dwie skromne lampki w kształcie latających balonów. Wszystko utrzymane jest spokojnej pastelowej kolorystyce z dominacją bladego różu i bieli. Anna Lewandowska twierdzi, że od roku wybiera minimalizm i inspiruje się znaną na całym świecie Marie Kondo, japońską autorką książek oraz gospodynią programów telewizyjnych np. na Netflix.

Reklama

Jakie zabawki dla córek wybiera Anna Lewandowska? Tak wygląda pokój Klary Lewandowskiej

Zastanawiam się, kto bardziej kocha te króliczki.... Od urodzenia stawiam na rozwojowe zabawki i te przyjazne środowisku - napisała Anna, pokazując sporą kolekcję pluszowych przytulanek.

Trenerka wielokrotnie opowiadała w wywiadach, że lubi wszystkie postacie z bajki o "Kubusiu Puchatku". Może jej ulubioną postacią jest właśnie rezolutny królik? Wszystkie zabawki dziewczynek wyglądają na wykonane z materiałów przyjaznych środowisku: papier, tektura, drewno, bawełna. Laura i Klara mają więc drewnianą kuchenkę oraz drewniany domek dla lalek. Anna Lewandowska unika plastikowych zabawek.

Od roku stosujemy metodę Marie Kondo (jesteśmy w dalszym ciągu procesie zmian). Minimalizm, przemyślane zakupy, zabawki dla dzieci przyjazne środowisku, zabawki rozwojowe. Za miesiąc roczek Laurki, czwarte urodziny Klary. Macie pomysły?

Anna Lewandowska poprosiła swoich fanów o pomoc w wybraniu prezentów (ekologicznych!), ponieważ już za miesiąc obie jej córeczki obchodzą urodziny.

Zobacz także: Klara ma imię po... mamie! A Laura? Nie uwierzycie, kto je podpowiedział

Klara ma dużo pluszowych zabawek z naturalnych materiałów w pastelowych kolorach.

Zobacz także
INSTAGRAM

Anna Lewandowska pokazała jak wygląda pokój Klary. Jest urządzony w minimalistycznym stylu według metod Marie Kondo.

INSTAGRAM
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama