M jak miłość odc. 1377 finał sezonu
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu
1/5
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" zostaną rodzicami bliżniaków? Za nami ostatni odcinek wiosennego sezonu uwielbianego przez widzów serialu. Nową odsłonę hitu Telewizyjnej Dwójki będziemy mogli zobaczyć dopiero po wakacjach. Wiemy już, że w kolejnej serii "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichpek) będzie pokazywać się z dużym ciążowym brzuszkiem. Wszyscy z pewnością zastanawiają się, czy rodzina Zduńskich powiększy się o syna, czy córkę. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Kinga najprawdopodobniej jest w ciąży bliźniaczej!

Skąd takie podejrzenia? Zobaczcie sami, co w kulisach serialu zdradzili Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek i zwróćcie uwagę na TO zdjęcie! 

Więcej informacji na kolejnym slajdzie! 

Zobacz także: BLIŹNIAKI - PODWÓJNE SZCZĘŚCIE

2/5
fot: Instagram

W kulisach "M jak miłość" zobaczyliśmy, co czeka serialowych bohaterów po wakacjach. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek przyznali, że Kingę i Piotrka, którzy w finale ostatniego sezonu dowiedzieli się, że znów zostaną rodzicami,  czeka prawdziwa rewolucja! 

W życiu Zduńskich po wakacjach przejdzie małe tornado- przyznała Katarzyna Cichopek.

 

Można się spodziewać chyba wybuchu wulkanu, nawet nie wiem jak to nazwać. My już chyba powinniśmy zamknąć warsztat, ale proszę bardzo...- mówił Marcin Mroczek.

 

...niech inni się rozmnażają- dodała Cichopek. 

Ale skąd podejrzenia, że serialowa Kinga urodzi bliźniaki? W kulisach "M jak miłość" pojawił się fragment serialu, w którym Kinga i Piotrek są na badaniu USG... Spójrzcie, co pojawiło się na ekranie!  

Widzicie to? Podczas badania można zauważyć, że Kinga nosi pod sercem bliźniaki! 

M jak miłość: Kinga urodzi bliżniaki?
screen mjakmilosc.tvp.pl

3/5
fot: Instagram

O tym, że serialowa Kinga może urodzić bliźniaki fani serialu podejrzewali już od kilku dni. Internauci zauważyli, że żona Piotrka ma zbyt duży brzuszek jak na jedno dziecko...

Zobacz: Katarzyna Cichopek w zaawansowanej ciąży na planie "M jak miłość". Kinga urodzi syna, czy córkę?

4/5
fot. Instagram

Myślicie, że Kinga i Piotrek rzeczywiście zostaną rodzicami bliźniaków? Musimy przyznać, że nie możemy się doczekać nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

5/5
MTL Maxfilm

Zobaczcie kulisy serialu "M jak miłość"! Zwróćcie uwagę na moment, w którym Kinga i Piotrek są w gabinecie lekarskim! 

Zobacz: M jak miłość: Co po wakacjach? Iza w śpiączce! Artur twierdzi, że to wina Marcina!

Więcej na temat M jak miłość