Kinga Rusin w komplecie z Mohito. Wyprzedaże 2020
Instagram Dzień Dobry TVN

Wyprzedaże lato 2020: Kinga Rusin w hitowym zestawie z Mohito. Teraz kupisz go za grosze 

Kinga Rusin w komplecie z Mohito. Wyprzedaże 2020
Instagram Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin po raz kolejny zachwyciła stylizacją w porannym programie "Dzień dobry TVN". Dziennikarka tym razem sięgnęła po zestaw z jednej z topowych sieciówek. Plisowana spódnica i koszula z Mohito stworzyły zestaw, który wygląda jak elegancka sukienka! Co ciekawe okazuje się, że każdy z elementów tej stylizacji obecnie jest dostępny na letniej wyprzedaży. Zobaczcie, za ile stworzycie look identyczny, jak ten, który wybrała Kinga Rusin! 

Kinga Rusin zachwyca w komplecie z Mohito 

Gwiazda TVN uwielbia kobiece stylizacje i plisowane spódnice. Tym razem udało jej się stworzyć ciekawy letni look z kremową koszulą i długą plisowaną spódnicą w roli głównej. Każdy z tych elementów można nosić oddzielnie, a połączone razem wyglądają jak sukienka.

Spódnica nadal jest dostępna w sklepie internetowym i została przeceniona ze 139 zł na 79 zł, z kolei koszula już się wyprzedała on line, ale można znaleźć ją salonach stacjonarnych marki i kosztuje również 79 zł. 

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. H&M wyprzedaje najpiękniejszą spódnicę za 59 złotych!

Kinga Rusin jest mistrzynią łączenia zestawów. Tym razem połączyła plisowaną spódnicę z koszulą o tym samym wzorze. Stylizacja, w której pojawiła się w "Dzień dobry TVN" wygląda jak sukienka. 

Kinga Rusin w komplecie z Mohito. Wyprzedaże 2020
Instagram Dzień Dobry TVN / Mat. promocyjne

Plisowane spódnice już od kilku sezonów są hitem. Dziennikarka uwielbia ten model i często nosi go do wysokich szpilek.

Plisowana spódnica Mohito za 79 zł
Mat. promocyjne

Kinga Rusin w komplecie z Mohito. Wyprzedaże 2020
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Kinga Rusin Mohito
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05