Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini
Instagram

WOW! Kinga Rusin pokazała swoje ZDJĘCIA w bikini i prosi fanów o pomoc w... wybraniu lepszego! Zobacz fotki!

Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini
Instagram

Kinga Rusin pochwaliła się fotkami w bikini! Prowadząca Dzień Dobry TVN pokazała gorące zdjęcia na swoim profilu na Instagramie i poprosiła fanów o pomoc. Okazuje się bowiem, że już wkrótce zostanie wydawana trzecia, rozszerzona edycja książki napisanej przez Kingę Rusin "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik" i wydawca chciałby, żeby na okładce pojawiło się jedno ze zdjęć, które opublikowała gwiazda TVN. 

Kinga Rusin w bikini na okładce swojej książki

Gwiazda Dzień Dobry TVN zdradziła, że już wkrótce na rynku wydawniczym pojawi się 3. edycja jej książki, która została rozszerzona o rozdział, z którego czytelnicy dowiedzą się, jak odzyskać formę po zimie. Fani Kingi Rusin będą więc mogli zainspirować się pomysłami dziennikarki, która w swoim "Ekoporadniku" dzieli się radami, jak zadbać o swoje ciało. Na okładce książki ma pojawić się zdjęcie dziennikarki w bikini - pytanie tylko które?

Uwaga! Potrzebuję Waszej opinii. Wydawnictwo zaproponowało mi dwa zdjęcia do wyboru na okładkę 3. już😃 rozszerzonej, wiosennej edycji mojego EKOPORADNIKA (z dodatkowym rozdziałem o tym jak odzyskać formę po zimie). Sama nie wiem... A które zdjęcie Wy byście wybrali? #ekoporadnik #jakzdrowoipięknieżyć #naturalnietroszczesieosiebie- napisała na Instagramie.

Już po kilkunastu godzinach od zamieszczenia wpisu pod fotkami pojawiło się ponad 3 tysiące komentarzy. Fani w zdecydowanej większości wybrali zdjęcie po prawej stronie. A Waszym zdaniem, która fotka Kingi Rusin powinna trafić na okładkę jej książki? Zapraszamy do głosowania!

Zobacz także: Kinga Rusin walczy z poważną chorobą. Jakie są jej objawy i jak ją leczyć?

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini.

Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini
Instagram

Które zdjęcie dziennikarki powinno trafić na okładkę?

Kinga Rusin w beżowej tunice
 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19