Kinga Rusin z partnerem
Instagram

Z okazji rocznicy Kinga Rusin pokazała zdjęcia z partnerem, Markiem Kujawą! "Zasypiam i budzę się uśmiechnięta"

Kinga Rusin z partnerem
Instagram

Kinga Rusin na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z partnerem! To już 10 lat odkąd dziennikarka jest z Markiem Kujawą. Prezenterka, mimo dużych zmian w życiu zawodowym, jest bardzo szczęśliwa. Widać, że wiele radości w życiu dostarcza jej ukochany.

Zobaczcie sami jak pięknie razem wyglądają. 

Zobacz także: Moda na jesień 2020. Kinga Rusin nie rozstaje się z tym dodatkiem! Ma też go Anna Lewandowska

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z partnerem! "Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta"

Kinga Rusin ostatnio zdecydowała się na odważne zmiany w swoim życiu. Po 15 latach pożegnała się z pracą w "Dzień Dobry TVN" i wygląda na to, że teraz będzie skupiać się na dalszym rozwoju swojej marki kosmetycznej. Marek Kujawa jest nie tylko partnerem życiowym Kingi Rusin, ale także biznesowym, który razem ze swoją partnerką prowadzi firmę. 

Rusin i Kujawa poznali się na wakacjach na Rodos. Początkowo nic nie wskazywało na to, że dziennikarka zdecyduje się na związek z adwokatem - miłość jednak przyszła z czasem.

W wywiadzie dla Vivy! Kinga Rusin opowiedziała, jak piękna relacja łączy ją z partnerem.

Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie. [...] Nie kłócimy się. Oboje jesteśmy bardzo temperamentni, mamy bardzo mocne charaktery. Marek mnie nauczył – jest zawodowym negocjatorem – używania argumentów nawet wtedy, gdy emocje szaleją. Nigdy nie używamy skrajnych słów, których później byśmy żałowali - mówiła Kinga Rusin w wywiadzie dla Vivy!

Teraz para świętuje już 10. rocznicę związku. Z tej okazji pojawił się przepiękny wpis na instagramowym profilu dziennikarki. 

Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta. Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia! #happy10anniversary❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - napisała Kinga Rusin. 

Pod postem prezenterki pojawiło się mnóstwo ciepłych słów dla tej pięknej pary.

- Wszystkiego dobrego na następne lata dużo miłości i zdrówka😍❤️pani Kingo🥰

- Brawo, i gratulacje tak pięknego uczucia😍

- Gratuluję i kolejnych 100 lat w miłości❤️❤️

- Samych szczęśliwych chwil ❤️ - piszą fani. 

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy Kindze Rusin i jej parterowi samych radosnych chwil i wielu wspólnych lat razem. Zobaczcie sami jak pięknie razem wyglądają. 

Para tworzy szczęśliwy związek już od 10 lat. Są również świetnymi partnerami biznesowymi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzięki Tobie mam Walentynki codziennie, od 10 lat...❤️

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01