Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi Kinga Rusin w DDTVN Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi
A może to dopiero początek?
1/4
Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi

 

To nie koniec! Kinga Rusin odpowiada Radkowi Majdanowi który stanął w obronie swojej żony, Małgorzaty Rozenek, po tym jak prowadząca "Dzień Dobry TVN" w swoim oświadczeniu nazwała ją "wypindrzoną, sztuczną lalą". Jeśli jeszcze nie pogubiliście się w tej medialnej wojnie (takiej nie było już dawno), sprawdźcie, co Kinga pisze w swoim najnowszym oświadczeniu! 

 

Zobacz: Rozenek wydała krótkie oświadczenie w sprawie wojny z Rusin! Radek napisał o wiele więcej!

 

2/4
Kinga Rusin w DDTVN
Instagram

 

 

Szybki zarys tej historii: Małgosia w jednym z wywiadów sugeruje Kindze, że wykorzystuje walkę o obronę zwierząt w celu promowania swojej marki kosmetycznej. Rusin odpowiada Rozenek  (nazywając ją sztuczną lalą) - pisze, że ta bez problemu zgodziła się reklamować firmę, która testuje kosmetyki na zwierzętach. Rozenek poczuła się mocno urażona, nie chciała komentować ataku gwiazdy "Dzień Dobry TVN", za to do ich konfliktu włączył się Radek Majdan. Poniżej rozpiska, co wydarzyło się po kolei.

 

1. To już wojna gwiazd TVN! Kinga Rusin OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Wypindrzona, sztuczna lala"!

2. "Zachowania rynsztokowe mnie martwią" Małgorzata Rozenek zareagowała na wpis Kingi Rusin!

3. Rozenek wydała krótkie oświadczenie w sprawie wojny z Rusin! Radek napisał o wiele więcej!

 

Czwarty etap to kolejna odpowiedź Rusin! Zobaczcie sami!

 

3/4
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Radek Majdan w swoim oświadczeniu napisał:

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera❤️

4/4
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Kinga Rusin nie pozostała mu dłużna. Twierdzi, że Radosław skłamał w swoim oświadczeniu. Gwiazda broni się i tłumaczy, że nigdy nie nosiła naturalnych futer.:

 

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa „obrzydliwe”, obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetykow, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie).

 

Rusin sugeruje parze, żeby zrezygnowała z reklamowania marki i żąda od nich przeprosin:

Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając sie na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku. Czy widzisz te dziesiątki tysięcy osób, które Was potępiają za tę hipokryzję? Dosięgnął już Was ten mega niesmak? I nie jest to zawiść! Nikt Wam nie zazdrości kasy za reklamowanie marki kojarzącej się teraz z cierpieniem bezbronnych i pozbawionych głosu istot. Wbij sobie do głowy, że są ludzie, którzy dla pieniędzy nie sprzedadzą wartości w które naprawdę wierzą. Myślisz, że kolejne Wasze tanie gesty i smutne minki coś zmienią? Po prostu zachowajcie się przyzwoicie, zrezygnujcie z tej reklamy i przeproście mnie i innych za te bezpardonowe ataki na pożyteczną działalność społeczną w obronie zwierząt. 

 

 

Rusin mówi też wprost, że to Rozenek nosi naturalne futra:


Nie wspominaj też PIS-owskich dygnitarzy. PIS zdewastował i dewastuje nadal polską przyrodę, a jego ministrowie wspierają zabijanie zwierząt. I wiedz, że tacy ludzie jak ja nie będą się już bezczynnie przyglądać hipokryzji! I nie będę pozwalała na Wasze ataki na moją wiarygodność i Wasze fake newsy. Opublikowane przez Ciebie zdjęcie nie przedstawia futra naturalnego. Kiepska próba zdyskredytowania mnie. Natomiast widok M. Rozenek poprzedniej zimy w różnych futrach, a to z lisa a to z jenota mam ciągle przed oczami- wygooglujmy sobie to wszystko. To jak jest? Kochacie wszystkie zwierzątka czy tylko buldożki? Nie pisałam wcześniej o innych ambasadorkach Avonu bo po prostu do głowy mi nie przyszło, że ta marka testuje na zwierzętach! Dopiero Joanna Krupa mi to uzmysłowiła.

 

Na koniec wbija szpile parze: 

Nędzna jest też próba Twojego uderzenia w moje kosmetyki Pat&Rub, które właśnie zdobyły rynek. I które są, jak widać po tym co teraz robicie, Waszym przeciwieństwem: są naturalne, etyczne i nie są tanie.
Ps. Dziękuję za tysiące komentarzy ze wsparciem💚

Co Wy na to?