Kinga Rusin oburzyła fanów
ONS
Newsy

Rusin wywołała burzę w sieci: Kobieto, Ty wiesz o czym piszesz?!

Kinga poruszyła drażliwy temat

W ostatnich kilku tygodniach Kinga Rusin skupia na sobie sporo uwagi. Ciężko powiedzieć, czy to zasługa samej dziennikarki czy po prostu nastrojów wśród telewidzów czy internautów, ale prawda też jest taka, że Kinga nie boi się trudnych tematów i nie ma problemu z wygłaszaniem swojego zdania. Wczoraj na przykład poruszyła kwestię... wywozu śmieci z Warszawy. Przypomnijmy: Kinga Rusin wkurzyła się "na słoiki i warszafkę". Wygłosiła apel

Dotychczasowe wpisy na Facebooku gwiazdy spotykały się raczej z pozytywnym odbiorem lub co najwyżej mieszanym, w przypadku bardziej drażliwych tematów. Teraz jednak Rusin stanęła w ogniu krytyki, a gorzkich słów nie szczędzą pod jej adresem nawet zagorzali fani dziennikarki. A wszystko przez dyskusję o ideologię gender, której Rusin jest zwolenniczką. Kinga mocno skrytykowała powstanie sejmowego zespołu, który powołano do "walki z ideologią gender" i upust swoim emocjom dała właśnie na Facebooku.
 

W sejmie powołano właśnie komisję do walki z "ideologią gender". Może niech zaczną od przekonywania pań Kopacz, Bieńkowskiej, Kolarskiej-Bobińskiej czy Kidawy-Błońskiej, że ich miejsce jest "przy garach"!? Współczuję żonom i córkom panów z w/w komisji - napisała gwiazda.


Wpis wywołał prawdziwą burzę w komentarzach, a na Kingę posypały się gromy. Niektórzy internauci nie przebierali w słowach i otwarcie atakowali dziennikarkę.
 

- Chyba sie pożegnamy Kiniu. Nie moge patrzeć jak poważna osoba popiera takie bzdury:(

- Brawo, że Pani osoba publiczna wypowiada się w takim tonie na temat o którym nie ma Pani zielonego pojęcia, ale widać jak nikt nie podaje do ucha tekstu to Pani błądzi

- Kinga ty lubisz seks i ucz to swoje córki ja nie zamierzam pozwalać by w szkołach 6-14 latki uczyli seksu

- Pani Kinga zaskoczyła mnie negatywnie.

- zastanów sie co piszesz kobieto......


To tylko niektóre z komentarzy. Póki co Kinga nie zareagowała na negatywne opinie i nie weszła w dyskusję z internautami. Powinna bronić swoich racji?

Zobacz: Rusin dumna z siebie w dyskusji z Szulim: "Świat karmi się plotką, my dostarczamy tego jedzenia"

Kinga Rusin na Facebooku


Kinga Rusin na Facebooku

Kinga Rusin pokazała swoje zdjęcia z sesji przed i po retuszu:

ONS
Newsy
Rusin zaatakowana na Facebooku. Wyżaliła się w telewizji: Strasznie się przestraszyłam
Kinga wciąż zaangażowana w społeczne dyskusje

Kinga Rusin ostatnio bardzo mocno zaangażowała się w dyskusje na tematy, które zajmują obecnie znaczną część naszego społeczeństwa. Szczególnie bliska jej sercu zdaje się być kwestia nauki gender, o której jest bardzo głośno w mediach i polityce. Kilka dni temu Kinga na swoim Facebooku skrytykowała mocno decyzję posłów o utworzeniu sejmowego zespołu, który ma przeciwdziałać ideologii gender, za co spadły na nią gromy. Przypomnijmy: "Kobieto, czy Ty wiesz o czym piszesz?!" Niezrażona reakcją internautów Rusin pojawiła się dziś w studiu "Dzień Dobry TVN", aby wraz z ekspertką w tym temacie i psychologiem przedyskutować kontrowersje wokół gender. Nie było niespodzianką, że to właśnie Kinga była najbardziej zaangażowana w dyskusję i przejęta całą sprawą. Totalnie zdominowała cała rozmowę, ale dzięki temu mogliśmy poznać powody, dla których temat ten tak bardzo pobudza wyobraźnię dziennikarki.   Jakiś czas temu Donald Tusk przyjął do swojego rządu fantastyczne kobiety i doszłam do wniosku, że to pokazuje, że naprawdę coś się w końcu w Polsce zmienia. I później się przeraziłam, bo ta dyskusja zeszła na czarnego luda, czarną wołgę, na jakieś takie kuriozalne straszenie, a te wszystkie dla nas dobre historie uciekły, nikt o tym nie mówi. My po prostu walczymy o to, żeby było lepiej, bo równiej. Żeby traktowano kobiety i mężczyzn tak samo. Jesteśmy na początku tej drogi i dlatego tak się strasznie przestraszyłam, że zaczyna się to straszenie, że ta dyskusja ucieka na jakieś inne tory. Wszyscy powinniśmy dostać równe szanse - mówiła przejęta. Osoby publiczne/gwiazdy powinny zajmować stanowisko w takich sprawach? Jak myślicie? Zobacz: Zirytowana Okupnik do Rusin w DDTVN: "Skończmy ten temat!"     Kinga Rusin w sesji zdjęciowej przed i po retuszu:

Kinga Rusin o równości
ONS
Newsy
Kinga Rusin żąda równouprawnienia dla dzieci
Samochody dla dziewczynek, Barbie dla chłopców

Kinga Rusin ostatnio jakby się ożywiła. Chętniej pokazuje się na salonach, jest aktywna na Facebooku, a rozmowy prowadzone przez nią w "Dzień Dobry TVN" wydają się intensywniejsze. Ostatnio Kinga podpadła trochę Tatianie Okupnik, którą wypytywała o szczegóły z jej życia prywatnego, a wokalistka ostro zgasiła zapędy dziennikarki. Przypomnijmy: "Nie rozmawiajmy na ten temat!" Nie należy jednak zapominać, że Kinga aspiruje też do poważnego dziennikarstwa, związanego z przemianami społecznymi i polityką. Nie dziwi zatem zupełnie, że postanowiła zabrać głos w popularnej ostatnio dyskusji "genderowej", nad którą głośno zastanawia się pół Polski. Z posta opublikowanego przez Rusin na portalu społecznościowym wynika, że gwiazda jak najbardziej przychylna tzw. "gender studies", a do refleksji skłoniła ją... rewolucja w sklepie z zabawkami Mark & Spencer.   Marks & Spencer ogłosił właśnie, że nie będzie w swoich sklepach dzielił zabawek na "chłopięce" i "dziewczęce". Zmieni też kolory i design ich opakowań. Precz z niebieskim i różowym! W końcu zestaw "mały geniusz" dla dziewczynek, a Baby Born dla chłopców. By żyło się lepiej bo równiej - napisała Kinga. Macie swoje stanowisko w sprawie "gender"? Zgadzacie się z Kingą? Zobacz: Kinga Rusin szpanuje iPhonem przed koleżankami   Rusin pokazała zdjęcia z nowej sesji przed i po retuszu:

Meryl Streep w Polsce
ONS
Newsy
Meryl Streep o Polsce: Myślałam, że dogoniliście już Zachód
Oscarowa aktorka zdziwiona naszą mentalnością

Od kilku lat Polskę regularnie odwiedzają największe światowe gwiazdy - przy okazji koncertów czy dużych filmowych premier. Zazwyczaj wizytę w naszym kraju wspominają świetnie, a o samych Polakach mają jak najlepsze zdanie. Okazuje się też, że wiele hollywoodzkich sław ma polskie korzenie. Przypomnijmy: Dziadek Natalie Portman pochodził z Polski! Do grona gwiazd, które wypowiedziały się o Polsce dołączyła Meryl Streep . Wybitna aktorka udzieliła wywiadu "Dużemu Formatowi" i dziennikarka poruszyła z nią bardzo popularną ostatnio kwestię nauk gender. Zagadnienie to wzbudza mnóstwo emocji wśród polityków i osób publicznych, a słynąca z bardzo liberalnych poglądów gwiazda również ma swoje zdanie na ten temat. Streep była szczerze zdziwiona, że gender może wywoływać taką dyskusję i być postrzegane negatywnie. Duży Format: W Polsce gender to teraz jeden z najbardziej dyskutowanych tematów. Meryl Streep: A o czym tu dyskutować? Duży Format: W Polsce trwa obecnie krucjata przeciw gender - prowadzona przez Kościół katolicki i środowiska prawicowe. Powstał nawet zespół parlamentarny "Stop ideologii gender". Meryl Streep: Nie gadaj? Myślałam, że po latach komunizmu dogoniliście już Zachód w sensie społeczno-kulturowym. Duży Format: Chyba nie bardzo. Meryl Streep: No cóż, jako - jak to nazwałaś - ikona gender mogę powiedzieć jedynie, że ta krucjata skazana jest na porażkę. Duży Format: Pomyślałam, że może wygłosiłaby pani w tej sprawie jakieś krótkie przemówienie na zakończenie? Meryl Streep: (...) Przeszłość umiera w bólach, a stary porządek nie chce się poddać bez walki. Rozumiem to, ale z radością zawiadamiam was, że reprezentujecie przegraną sprawę. Równość jest wielkim marzeniem i przyszłością tego świata. Jesteśmy różni - kobiety i mężczyźni, heterycy i geje, czarni i biali - ale wszyscy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner