Kinga Rusin oburzyła fanów
ONS

W ostatnich kilku tygodniach Kinga Rusin skupia na sobie sporo uwagi. Ciężko powiedzieć, czy to zasługa samej dziennikarki czy po prostu nastrojów wśród telewidzów czy internautów, ale prawda też jest taka, że Kinga nie boi się trudnych tematów i nie ma problemu z wygłaszaniem swojego zdania. Wczoraj na przykład poruszyła kwestię... wywozu śmieci z Warszawy. Przypomnijmy: Kinga Rusin wkurzyła się "na słoiki i warszafkę". Wygłosiła apel

Dotychczasowe wpisy na Facebooku gwiazdy spotykały się raczej z pozytywnym odbiorem lub co najwyżej mieszanym, w przypadku bardziej drażliwych tematów. Teraz jednak Rusin stanęła w ogniu krytyki, a gorzkich słów nie szczędzą pod jej adresem nawet zagorzali fani dziennikarki. A wszystko przez dyskusję o ideologię gender, której Rusin jest zwolenniczką. Kinga mocno skrytykowała powstanie sejmowego zespołu, który powołano do "walki z ideologią gender" i upust swoim emocjom dała właśnie na Facebooku.
 

W sejmie powołano właśnie komisję do walki z "ideologią gender". Może niech zaczną od przekonywania pań Kopacz, Bieńkowskiej, Kolarskiej-Bobińskiej czy Kidawy-Błońskiej, że ich miejsce jest "przy garach"!? Współczuję żonom i córkom panów z w/w komisji - napisała gwiazda.


Wpis wywołał prawdziwą burzę w komentarzach, a na Kingę posypały się gromy. Niektórzy internauci nie przebierali w słowach i otwarcie atakowali dziennikarkę.
 

- Chyba sie pożegnamy Kiniu. Nie moge patrzeć jak poważna osoba popiera takie bzdury:(

- Brawo, że Pani osoba publiczna wypowiada się w takim tonie na temat o którym nie ma Pani zielonego pojęcia, ale widać jak nikt nie podaje do ucha tekstu to Pani błądzi

- Kinga ty lubisz seks i ucz to swoje córki ja nie zamierzam pozwalać by w szkołach 6-14 latki uczyli seksu

- Pani Kinga zaskoczyła mnie negatywnie.

- zastanów sie co piszesz kobieto......


To tylko niektóre z komentarzy. Póki co Kinga nie zareagowała na negatywne opinie i nie weszła w dyskusję z internautami. Powinna bronić swoich racji?

Zobacz: Rusin dumna z siebie w dyskusji z Szulim: "Świat karmi się plotką, my dostarczamy tego jedzenia"Kinga Rusin pokazała swoje zdjęcia z sesji przed i po retuszu:

Więcej na temat Kinga Rusin Facebook