Wywiad Kingi Rusin z Celine Dion
ONS

Rusin pęka z dumy. Jej wywiad trafił na DVD światowej gwiazdy

Wywiad Kingi Rusin z Celine Dion
ONS

W kioskach ukazało się właśnie wyjątkowe wydanie specjalne magazynu "Viva! Exclusive". Na okładce widzimy piękną Kingę Rusin w obiektywie Marcina Tyszki, którym dziennikarka zachwycała się po dniu spędzonym na planie. Przypomnijmy: Elegancka Kinga Rusin na okładce Viva! Exclusive

Klasycznej i bardzo wysmakowanej sesji zdjęciowej towarzyszy też obszerny wywiad, który na okładce zapowiadany jest odważnym sloganem "Lekcja życia. Co naprawdę myśli Kinga Rusin". Gwiazda w rozmowie z Małgorzatą Ohme porusza ważne dla niej tematy - przede wszystkim społeczne, mówi o tolerancji, potrzebie prowadzenia ekologicznego trybu życia. Wspomina również o swoich największych sukcesach zawodowych i chwilach, które wspomina szczególnie miło.

Kinga przyznała, że dużym przeżyciem była dla niej rozmowa z Celina Dion przed jej koncertem w Amsterdamie. Kanadyjska gwiazda była pod tak dużym wrażeniem rozmowy z Rusin, że zdecydowała się umieścić zapis wideo wywiadu na DVD swojej trasy koncertowej!

Ostatnio policzyłam, że przez te siedem lat pracy w "Dzień Dobry TVN" zrobiłam prawie 100 reportaży i wywiadów poza studiem! Pamiętam wywiad z Celine Dion i jej mężem Rene. Tuż przed koncertem dla 70 tysięcy ludzi na stadionie Ajaxu w Amsterdamie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że Celine opóźniła o 20 minut koncert. To był wzruszający, ciepły i mądry wywiad, który później na prośbę Celine znalazł się na DVD trasy koncertowej - wspomina.


Rusin słynie też z tego, że dużą uwagę przywiązuje do dbania o swoją urodę i ciało - jest zwolenniczką ćwiczeń, starannie dobiera kosmetyki i zdrowo się odżywia. Jak sama twierdzi, tego wymaga po prostu zawód, który wykonuje.

Dbam o siebie, bo tego wymaga moja praca, ale też dlatego, że lubię to robić i nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Nie palę, uprawiam sport i zdrowo się odżywiam. Dzięki temu rzadko choruję i dobrze się czuję w mojej skórze. Zresztą moja fiksacja na ciele i zdrowym odżywianiu zaczęło się w momencie rozpoczęcia pracy z kosmetykami. Szukam sposobów jak zachować dobry wygląd i samopoczucie - wyjaśnia w rozmowie z "Vivą! Exclusive".


Kinga Rusin to wciąż jedna z najbardziej aktywnych polskich dziennikarek. Lubicie jej wywiady? Cały wywiad z gwiazdą w nowej "Vivie! Exclusive" - już w sprzedaży.

Zobacz: Ale ona ma figurę! Kinga Rusin pokazała jak odpoczywa od pracy

Kinga Rusin na okładce "Viva! Exclusive"

Zjawiskowa Kinga Rusin na Balu Charytatywnym Fundacji TVN:

Więcej na temat Kinga Rusin Viva! Celine Dion
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11