Julia Wieniawa w zielonej kurtce w górach

Już wiemy, kim jest "przyszły teść" Julii Wieniawy. To właśnie po nim Baron odziedziczył talent. Słynie też z radykalnych poglądów

Julia Wieniawa w zielonej kurtce w górach

Od kilku tygodni Julia Wieniawa spotyka się z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, znanym głównie jako Baron, członek grupy Afromental. Związek artystów, między którymi jest 15 lat różnicy, był od początku sporym zaskoczeniem. Zakochani sami dali światu do zrozumienia, że są ze sobą, publikując zdjęcia z tego samego miejsca, będąc na egzotycznych wakacjach.

Julia Wieniawa i Baron nie zamierzali długo ukrywać się przed mediami, bo szybko ujawnili swój związek. Para zaczęła pokazywać się publicznie, pozwalała się fotografować paparazzi, a także sama zaczęła się chwalić wspólnymi zdjęciami w sieci. Baron nie robi również tajemnicy z faktu, że Julia bardzo go uszczęśliwia

Wiemy, kim jest "przyszły teść" Julii Wieniawy

Nie możemy przewidzieć oczywiście, jak potoczy się relacja Julii Wieniawy i Barona, ale na razie wszystko jest na dobrej drodze, żeby młoda aktorka i wokalistka została członkiem rodziny Barona. Jeśli faktycznie tak się stanie, to będzie mieć naprawdę uzdolnionego teścia. Jak się okazuje, Baron właśnie po nim odziedziczył swój muzyczny talent. 

Ojciec Barona, Piotr Baron, jest bowiem saksofonistą jazzowym, kompozytorem i pedagogiem. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów zawodowych. Już od dawna jest najwyżej notowany w rankingu "Jazz Top". W 1998 roku był koncertmistrzem orkiestry EBU Big Band w Sztokholmie. Jest również współzałożycielem zespołu Traveling Birds QuintetPoza tym komponował muzykę m.in. we Wrocławskim Teatrze Lalek, Narodowym Teatrze Starym w Krakowie, Słupskim Teatrze Dramatycznym i Wrocławskim Teatrze Współczesnym.

Piotr Baron ma również mnóstwo nagród na swoim koncie. Zdobył już Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” za trzydziestolecie pracy artystycznej i Honorową Odznaką Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Został też nominowany do nagrody Fryderyk jako muzyk roku w 2000, 2004 i 2009.

Piotr Baron prywatnie na swoich profilach społecznościowych wyraża poparcie dla partii PiS. Artysta nie ukrywa również, że nie popiera związków jednopłciowych. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‬ Próba @sinfonia_IUVE przed dzisiejszym koncertem dobroczynnym ✨

Post udostępniony przez Piotr Baron (@piotrbaronjazz)

 

Julię Wieniawę i Barona łączą wspólne pasje

Julia Wieniawa i Baron na przejażdżce konnej
Instagram

Zobacz także: Baron zdradził, jak mu się układa z Julią Wieniawą! A młoda gwiazda odpowiedziała...

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05