Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej z "Na dobre i na złe"? Serialowa Wiktoria Consalida poznała go w pracy
ONS

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej z "Na dobre i na złe"? Serialowa Wiktoria Consalida poznała go w pracy

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej z "Na dobre i na złe"? Serialowa Wiktoria Consalida poznała go w pracy
ONS

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski są już po ślubie! Para w minioną sobotę 20 czerwca, w tajemnicy przed mediami, powiedziała sobie "TAK". O tym, że zakochani są już mężem i żoną  dowiedzieliśmy kilka dni później, kiedy była gwiazda serialu "Na dobre i na złe" opublikowała na Instagramie piękne zdjęcia ślubne! 

M i ł o ś ć . . . 🌿 20.06.2020 - napisała krótko szczęśliwa aktorka. 

Katarzyna Dąbrowska zachwyciła w pięknej, prostej białej sukni, a jej mąż zadał szyku w eleganckim garniturze w kratę. 

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski wzięli ślub

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski należą do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i nie mówią publicznie o związku. W sieci trudno znaleźć wspólne zdjęcia pary, dlatego kiedy we wrześniu ubiegłego roku aktorka po raz pierwszy opublikowała fotkę z ukochanym, w mediach zawrzało. Dopiero wtedy dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski są zaręczeni. Teraz była gwiazda "Na dobre i na złe", która w serialu wcielała się w Wiktorię Consalidę, pochwaliła się swoim szczęściem i zdradziła, że wyszła za mąż za Jarosława Tumidajskiego! 

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej? Jarosław Tumidajski jest reżyserem Teatru Współczesnego w Warszawie. Zakochani współpracowali ze sobą m.in. przy takich sztukach jak: "Zbrodnie serca" czy "Czas barbarzyńców". Jarosław Tumidajski ma na swoim koncie m.in.  nagrodę Teatralną Marszałka Województwa Pomorskiego za reżyserię spektakli "Oni" w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku i "Święta Joanna szlachtuzów" w Teatrze Miejskim w Gdyni. 

Zakochani do tej pory nie zdradzili, jak narodziło się między nimi uczucie, ale kto wie, być może wkrótce świeżo upieczeni małżonkowie uchylą rąbka tajemnicy. Czekamy również na kolejne wspólne zdjęcia Katarzyny Dąbrowskiej i Jarosława Tumidajskiego!

Zobacz także: Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe"?! Jest komentarz aktorki!

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski wzięli ślub.

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub

Mąż gwiazdy jest reżyserem Teatru Współczesnego.

Jarosław Tumidajski w czerwonym swetrze
East News

 

Więcej na temat Katarzyna Dąbrowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36