Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej z "Na dobre i na złe"? Serialowa Wiktoria Consalida poznała go w pracy
ONS
Newsy

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej z "Na dobre i na złe"? Serialowa Wiktoria Consalida poznała go w pracy

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej z "Na dobre i na złe"? Serialowa Wiktoria Consalida poznała go w pracy

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski są już po ślubie! Para w minioną sobotę 20 czerwca, w tajemnicy przed mediami, powiedziała sobie "TAK". O tym, że zakochani są już mężem i żoną  dowiedzieliśmy kilka dni później, kiedy była gwiazda serialu "Na dobre i na złe" opublikowała na Instagramie piękne zdjęcia ślubne! 

M i ł o ś ć . . . 🌿 20.06.2020 - napisała krótko szczęśliwa aktorka. 

Katarzyna Dąbrowska zachwyciła w pięknej, prostej białej sukni, a jej mąż zadał szyku w eleganckim garniturze w kratę. 

Znakomity występ Ryśka Riedla w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto się w niego wcielił?

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski wzięli ślub

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski należą do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i nie mówią publicznie o związku. W sieci trudno znaleźć wspólne zdjęcia pary, dlatego kiedy we wrześniu ubiegłego roku aktorka po raz pierwszy opublikowała fotkę z ukochanym, w mediach zawrzało. Dopiero wtedy dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski są zaręczeni. Teraz była gwiazda "Na dobre i na złe", która w serialu wcielała się w Wiktorię Consalidę, pochwaliła się swoim szczęściem i zdradziła, że wyszła za mąż za Jarosława Tumidajskiego! 

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej? Jarosław Tumidajski jest reżyserem Teatru Współczesnego w Warszawie. Zakochani współpracowali ze sobą m.in. przy takich sztukach jak: "Zbrodnie serca" czy "Czas barbarzyńców". Jarosław Tumidajski ma na swoim koncie m.in.  nagrodę Teatralną Marszałka Województwa Pomorskiego za reżyserię spektakli "Oni" w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku i "Święta Joanna szlachtuzów" w Teatrze Miejskim w Gdyni. 

Zakochani do tej pory nie zdradzili, jak narodziło się między nimi uczucie, ale kto wie, być może wkrótce świeżo upieczeni małżonkowie uchylą rąbka tajemnicy. Czekamy również na kolejne wspólne zdjęcia Katarzyny Dąbrowskiej i Jarosława Tumidajskiego!

Zobacz także: Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe"?! Jest komentarz aktorki!

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski wzięli ślub.

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub

Mąż gwiazdy jest reżyserem Teatru Współczesnego.

Jarosław Tumidajski w czerwonym swetrze
East News

Zobacz także
Paula Tumala bierze ślub! Pokazała suknię ślubną

Paula Tumala bierze ślub! Pokazała suknię ślubną. Kim jest jej narzeczony Karol?

Łukasz Sędrowski w garniturze

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" wziął ślub? Pokazał zdjęcia z urzędu! 

 

Izabela Janachowska o drugim dziecku
Newsy
Jak Izabela Janachowska wspomina swój ślub? "Suknia była tak ciasna..."
Jak Izabela Janachowska wspomina swój ślub? "Suknia była tak ciasna..."

Izabela Janachowska , jak chyba każda panna młoda na świecie, podchodzi do swojego własnego ślubu bardzo sentymentalnie. Iza to uznana specjalistka, która pomogła przygotować ten wyjątkowy dzień w życiu niejednej parze. A jak wspomina swój? Dzień był wspaniały, ale… go w ogóle nie zapamiętała! Dlaczego? Jak tłumaczy, wcale nie przez alkohol... Dziś mówi nam, że pamięta go dzięki nagraniom, które potem zobaczyła. Coś jednak mocniej zapadło w pamięć, jak np. niewygodne buty, które tuż przed ślubem musi wymienić. A suknia? Przede wszystkim była tak ciasna, że nie mogła w niej ani nic jeść, ani nic pić. Czy dziś wybrałaby inną? Posłuchajcie, co powiedziała naszej reporterce.  Zobacz także: Czy należy odwołać ślub w trakcie epidemii koronawirusa? Co Izabela sądzi dziś o swojej sukni?

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub
Newsy
Katarzyna Dąbrowska z "Na dobre i na złe" wzięła ślub! Pokazała zdjęcia!  Kim jest jej mąż?
Katarzyna Dąbrowska czyli Wiki z Na dobre i na złe wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Co za wiadomość! Katarzyna Dąbrowska, czyli słynna Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", w miniony weekend wzięła ślub! Ceremonia odbyła się w okolicach Olsztyna. Kto został jej wybrankiem? Jak wyglądała? Zobaczcie sami!  Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub! Kasia Dąbrowska należy do grona gwiazd, które nie mówią o swojej prywatności. O swoim ślubie poinformowała więc cztery dni po - ceremonia na Mazurach odbyła się w sobotę, 20 czerwca. Jej mężem został reżyser Jarosław Tumidajski. Aktorka po raz pierwszy pokazała się z nim publicznie na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2019 roku. Wtedy dowiedzieliśmy się również, że jest z nim zaręczona: A towarzyszył mi (i bardzo wspierał) mój narzeczony... - napisała we wrześniu 2019 roku na Instagramie. Teraz okazało się już, że Kasia i Jarosław są już po ślubie! Zdjęcia z uroczystości trafiły na jej Instagram.  Musimy przyznać, że para wyglądała po prostu obłędnie! Pod postem pojawił się szereg gratulacji, m.in. od gwiazd: Gratki!❤️❤️❤️ - Ada Fijał Gratulacje ❤️❤️❤️❤️ ślicznie wyglądacie - Joanna Moro Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo miłości. A zdjęcia zobaczycie na profilu Kasi - tutaj!  Kasia i Jarosław są już szczęśliwym małżeństwem. Para pobrała się w sobotę. Oboje kochają teatr! Pracowali razem m.in. przy spektaklach „Czas barbarzyńców” czy „Zbrodnie serca” w Teatrze Współczesnym w Warszawie.  W 2019 roku Kasia Dąbrowska pojawiła się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  

Katarzyna Dąbrowska na planie "Na dobre i na złe"
Instagram
Newsy
Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe"?! Jest komentarz aktorki!
Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe"?! Jest komentarz aktorki!

To już pewne! Jedna z głównych bohaterek "Na dobre i na złe" zniknie z serialu! Okazuje się, że z hitową produkcją żegna się Katarzyna Dąbrowska. Aktorka przez wiele lat wcielała się Wiktorię. Niestety, Consalida już wkrótce pożegna się ze szpitalem w Leśnej Górze. O tym, że aktorka odchodzi z serialu TVP media plotkowały już od kilku dni, teraz sama Katarzyna Dąbrowska opublikowała w sieci oświadczenie, w którym potwierdza doniesienia na swój temat. Dlaczego nie będzie już występować w "Na dobre i na złe"? Katarzyna Dąbrowska żegna się z serialem Katarzyna Dąbrowska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinfomowała swoich fanów, że już kilka miesięcy temu zakończyła pracę w "Na dobre i na złe". Dlaczego aktorka postanowiła postanowiła odejść z serialu i kiedy zobaczymy ostatni odcinek z jej udziałem? (...) w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry. Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą- czytamu na Facebooku.  Aktorka nie ukrywa, że będzie tęsknić za swoją serialową bohaterką i ekipą "Na dobre i na złe". Jak wyglądało pożegnanie Katarzyny...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner